Прості істини: 5 ознак щасливого сімейного життя

Ты и он / Отношения
27 декабря 2019
Cosmo

Сімейне щастя багатьом нагадує справжню гармонію. Та досягнути такого стану можна лише, пройшовши через помилки. Звісно, деяких проблем можна уникнути, якщо прислухатися до психологічних порад. Ми підготували корисну добірку із ТОП-5 простих істин, які підкажуть, чим керуватися, створюючи сімейну казку. 

1.Залишайся собою. За будь-яких життєвих обставин. І пам’ятай, що чоловіки закохуються у харизматичних дівчат, які не знають, що таке симуляція чи умовності. Говори про те, що ти любиш, що приносить тобі задоволення, а що навпаки дуже засмучує. Адже врешті-решт ти не зможеш провести життя у суцільній брехні. 

2. Хвали свого обранця. Навіть за найменші досягнення, адже для нього це неймовірно важливо. Таким чином, він зрозуміє, що ти захоплюєшся ним як особистістю. Думаємо, ти неодноразово помічала, як простий комплімент здатен підняти йому настрій. 

3. Не бійся помилятися. Адже всі мають право на помилку. Ніхто не скаже тобі, як будуються ідеальні стосунки. Все складається з умовних рефлексів, тому на шляху до щастя закохані отримують чимало синців. Стався до власних помилок, як до цінного досвіду, який врахується у майбутньому. До того ж навчися прощати і партнера. 

4. Довіряй йому. Тотальний контроль і відсутність довіри зруйнують навіть найміцніші й довготривалі стосунки. Розуміємо, що довіритися іншій людині цілковито важко і страшно, але фішка в тому, що справді люблячі пари роблять це інстинктивно й бездумно. Спробуй хоча б один раз замість вирішити проблему власними силами, покластися на його плече — результат не змусить на себе чекати. 

5. Розвивайся. Після того як вступила у стосунки, не забувай про власні інтереси: спорт, курси, хобі, роботу… На додаток, дозволяй те ж саме коханому. Ви повинні виражати себе так, як вам подобається. У цьому й криється істина гармонія!

 Даша Андрійчук

4 5 14
Фото: ATLAS
Спецпроекты
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

In love again: 5 простих способів освіжити стосунки 

Застосуй на практиці вже зараз!

Loading...
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Тільки не це: 7 твоїх звичок, які дратують чоловіків

Не роби цього, якщо хочеш бути щасливою у стосунках. 

7 признаков того, что он по уши в тебя влюблен

Рассмотрим верные признаки того, что твой новый парень испытывает к тебе большое и светлое чувство.

Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Розповідаємо більше про популярне віяння у сучасних стосунках.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.