PUMA випустила нову екологічну йога колекцію EXHALE

Мода / Fashion news
9 апреля 2021
Cosmo

В березні 2021 бренд PUMA разом із своєю амбасадоркою, акторкою, моделлю та громадською активісткою Карою Делевінь представив нову колекцію жіночого екіпірування EXHALE yoga, на створення якої надихнуло прагнення до більшої духовної, ментальної та екологічної свідомості.

В чому ж особливість Exhale?

В перекладі з англійської «Exhale» означає «Видихати», а солганом кампанії стала фраза «Дихай вільно». Тобто PUMA пропонує повернутися у стан абсолютного спокою та гармонії. Гармонії з собою та з оточуючим світом шляхом виготовлення екіпірування з преміальних та максимально екологічних матеріалів, меншого використання води і відсутності шкідливих для довкілля хімічних речовин.

«Створення колекції із мінімальним впливом на навколишнє середовище ще більше впливає на наше мислення, тіло та якість занять, залишаючи нам простір для спокою та умиротворення, а також  даючи можливість просто дихати», — відзначає Кара. 

Колекція Exhale створена для кожної жінки та дівчини які прагнуть зануритись у самосвідомість та гармонію з внутрішнім та навколишнім світом.

Обличчям кампанії та героїнею локального відео EXHALE YOGA в Україні стала відома українська журналістка та блогерка Аліса Ілієва, яка, на думку PUMA, повністю відображає основні риси та емоції нового продукту, такі як витонченість, краса, відчуття прекрасного, прагнення до абсолютної гармонії та внутрішнього спокою.

«Пам`ятайте, що є два шляхи знаходження гармонії, і вони доповнюють один одного. Через зовнішні атрибути, які налаштовують на потрібну хвилю і через внутрішню роботу. Тому важливо, щоб вас оточувала краса, але й ви вчилися її бачити», — каже Алiса Ілієва.

Наразі нова колекція Exhale вже представлена у флагманських магазинах Puma та в офіційному інтернет-магазині ua.puma.com

4 5 5
Спецпроекты
Реклама
Мода / Fashion news
Надо прочитать

Sleeper снял видео о мифах, связанных с аутизмом

И перечислит часть денег от продаж голубых вещей на балготворительность.

«Вона надихає»: Puma представляє кампанію про жінок, які рухають цей світ

Головна місія кампанії — створити спільноту, в якій жінки обмінюватимуться історіями успіху, надихатимуть одна одну та відзначатимуть досягнення жінок по всьому світу.

Loading...
Мода / Fashion news
Надо прочитать

Club C Legacy: Reebok выпустили новую интерпретацию культовой модели кроссовок

Переосмысленная классика 80-х в новой кампании бренда о поиске баланса и спокойствия в окружающем нас хаосе.

Мода / Fashion news
Это интересно

5 улюблених модних прийомів Лесі Українки

Деякі можна використати й сьогодні.

Хочешь больше узнать про "Тренды Моды"?

ТОП-5 украинских fashion-брендов, о которых говорят все

Рассказывает Юлия Савостина, основательница проекта Made in Ukraine.

Гороскоп
Мода / Fashion news
Это интересно

Reebok Nano X1: сенсационные кроссовки для всего

Reebok показал свои самые прогрессивные и универсальные кроссовки серии Reebok Nano, которые подходят для любых видов тренировок.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.