«Романс» отримав новий формат: Артем Пивоваров та Олег Скрипка випустили пісню на вірш українського поета-шістдесятника

LIFESTYLE / Культура
17 сентября 2021
Cosmo

У п`ятницю, 17 вересня, український артист Артем Пивоваров та фронтмен «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка представили творчу колаборацію за мотивами вірша лірика-шістдесятника Миколи Вінграновського «Романс». В цей день також вийшла візуалізація на цю роботу, яка доступна на YouTube-каналі Артема.

На початку 2021-го року Пивоваров запустив авторський проєкт «Твої вірші, Мої ноти», метою якого являється популяризація української культури та літератури через призму музики. Перші вірші отримали новий вигляд у форматі пісень: «Мій рай» Михайла Старицького, «Тріолет» Івана Франка, «Минають дні, минають ночі» Тараса Шевченка (разом з репером Ярмаком) та «Арфами, арфами» (з Євгеном Хмарою та Павлом Шильком). Наступною роботою став дует з Олегом Скрипкою на вірш «Романс» Миколи Вінграновського.

Артем Пивоваров: «Я завжди дуже ретельно підходжу до вибору артистів, з якими мені було б цікаво створити якусь творчу колаборацію. У випадку зі Скрипкою в нас вийшов повний конект з самого початку – під час роботи над новим звучанням хіта «Воплі Відоплясова» «День Народження» у нас на студії, я вирішив показати Олегу декілька напрацювань проєкту «Твої Вірші, Мої Ноти». Після того, як я побачив його зацікавленість, запропонував йому зробити щось «романсове» в цьому напрямку».

Олег Скрипка: «Співпраця виявилась надзвичайно плідною, Артем розповів мені про свою творчу ініціативу і запросив взяти участь. Мені ідея одразу сподобалась: я двома руками за пропаганду української культури в усіх її проявах. Я запропонував мого улюбленого автора Вінграновського, Артем вибрав чудовий вірш «Романс» і якось дуже швидко написав мелодію, я ж дописав свою частину. Чесно, це відрадно, коли молодь робить такі проєкти та наново відкриває для публіки геніальні класичні твори».

Давай слухати!

4 5 3
Фото: прес-служба
Спецпроекты
Реклама

Must-read: 5 книг для затишної осені

Вони зроблять холодний сезон теплішим. 

Loading...

Для осенних вечеров: 5 атмосферных сериалов, которые окутают мистикой и тайнами

Промозглые осенние вечера лучше всего подходят для того, чтобы остаться дома и посмотреть что-то интересное.

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.