Розпочато збір анкет для участі в премії «Земля Жінок 2022» Фонду Yves Rocher

Cosmo

Премія «Земля Жінок» — це один з проєктів Фонду Yves Rocher, ціллю якого є підтримка жінок у їх боротьбі за збереження навколишнього середовища. Програма допомагає жінкам-засновницям екопроєктів бути почутими, а також надає грошові дотації на подальший розвиток їх ініціатив.

Жак Роше, син засновника бренду Yves Rocher та президент Фонду Yves Rocher, ніколи не приховував свого істинного захоплення незламною силою Жінок. Саме Жінки та їх невичерпний ентузіазм і віра надихнули його на створення у 2001 році Премії «Земля Жінок». Цього року Премія відзначає свій ювілей 20 років із моменту заснування! За цей час у всьому світі понад 500 жінок отримали гранти на розвиток своїх екопроєктів. Традиційно проєкт проводять в 15 країнах (Франція, Україна, Німеччина, Росія, Мексика, Швейцарія, Марокко, Португалія, Туреччина, Італія та інші), проте екоініціативи лауреаток Премії охопили понад 50 країн світу!

В Україні проєкт з’явився у 2010 році. За 12 років Фонд Yves Rocher відзначив 36 проєктів та виплатив їх авторкам гранти загальною сумою понад 120 000 євро.

Як взяти участь у Премії «Земля Жінок 2022»?

  1. Детально ознайомся із правилами участі у проєкті за посиланням: https://www.yves-rocher.ua/uk/terre_de_femmes
  2. Заповни та надішли анкету і детальний опис твого проєкту до 1 жовтня 2021 включно на електронну адресу terredefemmes.ukraine@fondationyvesrocher.org або поштою за адресою:

01001, місто Київ, площа Спортивна, будинок 1-А, 16-й поверх, ТОВ «Ів Роше Україна».

  1. Після закінчення терміну збору анкет Журі конкурсу обере 3 найкращі екопроєкти, що відповідають критеріям та правилам Премії.
  2. Три учасниці-фіналістки отримають гранти на розвиток своїх екопроєктів у розмірі 2 000, 3 000 та 5 000 євро!
  3. На лауреатку І-ї Премії «Земля Жінок» в Україні чекає подорож до Парижу на міжнародну церемонію і можливість перемогти в Міжнародному конкурсі та отримати гран-прі у розмірі 10 000 євро!

Нагадаємо, що зовсім нещодавно було нагороджено Премією «Земля Жінок» лауреаток 2021-го року. Цьогоріч у зв’язку з карантинними обмеженнями ми оголосили імена переможниць в онлайн-форматі. Детально ознайомитись з їх проєктами ви можете, відвідавши посиланння можна у наступному відеоролику

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися та випробувати свої сили, щоб змінити світ і нашу планету на краще!

Детальніше про Премію «Земля Жінок» за посиланнями:

https://www.yves-rocher.ua/uk/terre_de_femmes

https://www.yves-rocher-fondation.org/

4 5 1
Спецпроекты
Реклама
Loading...

В Україні відкрився перший магазин Kiko Milano

Культова італійська косметика вже доступна на INTERTOP.UA та у фірмовому магазині  

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Как это было: шопинг-марафон Bazaar Fashion Weekend

В этом сезоне участниками Bazaar Fashion Weekend стали 10 дизайнеров, среди которых – Arutiunova, Bobkova, Elena Burenina и не только. 

Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.