Секс по дружбі: сексолог розповіла, що треба знати про цей тип стосунків

Ты и он / Секс
4 августа 2021
Cosmo

У сучасному світі частіше чуємо поняття «секс по дружбі». Люди стали почувати себе вільніше, тож і дозволяють собі такий пікантний тип стосунків. Та звідки пішло бажання інтиму без зобов’язань? Тонкощі питання пояснила сексологиня та ведуча реаліті «Екси», яке Новий канал покаже з 14 вересня, Наталя Єжова.

— Секс по дружбі — це, говорячи простою мовою, недостосунки. Точніше — інфантильні стосунки, в яких партнери бояться психологічної близькості, — говорить експертка. — Люди бояться відкритись один перед одним та показати внутрішню вразливість. Не хочуть брати відповідальності за стосунки. Зазначу, що чоловік — інструментальний. У сексі по дружбі він задовольняє свою потребу в фізичній близькості. Він не бере відповідальність за жінку, але отримує те, що йому потрібно. Якщо він у стосунках і створює цей любовний трикутник, то це означає, що він не задоволений своєю парою. Йому не достатньо інтиму, тож добирає його десь на стороні. Жінка — емоційна особистість. У таких стосунках вона добирає цю потребу. Секс та збудження для неї — це про емоції. У такої жінки або низька самооцінка, або вона також в парі, де їй не вистачає інтиму та емоцій.

На жаль, у більшості випадків цей тип стосунків закінчується для когось з двох не ліпшим чином.

— Хтось з «друзів по сексу» точно закоханий в іншого і не зізнається, — пояснює сексологиня. — А стабільним цей тип стосунків може бути лише, якщо це любовні трикутники. Якщо немає додаткових партнерів, конструкція довго не протягне. Рано чи пізно жінка захоче турботи, захисту та відповідальності від чоловіка, а чоловік, у свою чергу, вірності.

5 5 1
Фото: giphy.com
Спецпроекты
Реклама

До мурашек: 5 эрогенных зон на твоем теле, о которых ты сама могла не знать

Клитор, соски и шея — это далеко не единственные эрогенные зоны на твоем теле.

Loading...

Вкусный секс: топ 7 вариантов еды, которую стоит взять с собой в постель

Это одна из тех фантазий, которые иногда могут быть лучше, чем реальность.

Хочешь больше узнать про "Секс"?
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.