Секстинг: як зберегти пристрасть у стосунках, якщо ви з бойфрендом самоізолювалися окремо

Ты и он / Секс
27 апреля 2020
Cosmo

Секс — приємний процес, який підносить почуття на новий рівень, підіймає настрій та буквально робить нас щасливішими (завдяки вивільненню ендорфінів). Одна справа, коли ви з коханим живете разом і умови карантину вам лише на користь — у вас обох так багато часу один для одного та щоб спробувати щось новеньке в ліжку. Та як бути, якщо ви з коханим самоізолювалися окремо?

Очевидно, що відмовлятися від сексу не варто, просто треба грати за новими умовами. Наприклад, спробувати секстинг. Для цього у нас вже є два готові сценарії!

Сценарій  перший. Ви з коханим домовляєтеся на певний зручний для обох час, аби почати переписку, надсилаєте одне одному еротичні повідомлення, звабливі, чуттєві фото або відео. Ще сміливішим кроком буде скористатися відеозв’язком.

Ви можете бути абсолютно голі або вдягнені у щось сексуальне, ввімкнути музику для настрою та поступово роздягатися, повідомляючи коханому, що саме ти з себе знімаєш. Або ж віддай ініціативу йому і нехай він обирає послідовність дій. 

Головне: будьте відвертими, розкутими і сміливими у своїх бажаннях. Будь-які дотики до свого тіла — прийнятні, якщо тобі та йому це приносить задоволення. І не важливо хто отримає оргазм першим та чи станеться він взагалі — продовжуйте до того моменту, коли задоволені будете ви обоє.

Сценарій  другий. Якщо ви наважилися на секс за перепискою — це вже свідчить про те, що ваші інтимні стосунки розкуті та щирі. Спробуйте щось нове та  скористайтеся секс-іграшками!

Крім звичних вібраторів, існує безліч секс-іграшок, якими можна керувати дистанційно. Наприклад, твій коханий може керувати вібратором за допомогою смартфона на відстані. Більш того, існують і парні секс-гаджети, бери до уваги!

Окрім розумних вібраторів, винахідники придумали ще безліч інших приладів для кохання: подушки-романтики, що передають серцебиття або поцілунки партнера на відстані, і навіть костюми віртуальної реальності, які імітують присутність, обійми, дотики та інше. Вони мають датчики, кожен із яких можна запрограмувати і відкалібрувати індивідуально.

Та перш ніж починати секстинг за будь-яким із сценаріїв, пам’ятай про кілька простих правил.

Довіра в парі. Секс за перепискою можливий тоді, коли між тобою і партнером існує повна довіра. Адже надіслані відверті фото або відео, аудіо звернення до партнера чи еротичні повідомлення часто зберігаються в телефоні чи на комп`ютері автоматично, і ти маєш бути впевнена, що твій обранець користується ними лише для того, щоб зберегти вашу близькість на відстані і твої фото або відео не потраплять до сторонніх осіб.

Секс за перепискою — не заміна повноцінного сексу. Використання сучасних технологій — лише тимчасовий спосіб зберегти близькість у парі та потурбуватися про задоволення сексуальних потреб коханої людини. Однак жодні звабливі фото та хвилюючі уяву повідомлення не здатні замінити теплоту і ніжність, які ви отримуєте під час реального сексу.

Вмійте натискати на «стоп». Щоб зберегти гостроту відчуттів і не перетворити секс за перепискою у буденність, не зловживайте ним. Ми швидко звикаємо до чого-завгодно, навіть до порно, та так само швидко втрачаємо свою чутливість до цього.

Домовляйтеся і прислухайтеся. Єдина мета, задля якої ви починаєте секс за перепискою, — це ваше задоволення від процесу. Тому завжди прислухайтеся до себе, кажіть, що вам подобається, а що — ні, та запитуйте про побажання партнера. Домовляйтеся, щоб отримати взаємне задоволення.

Залишайтеся дорослими. Двоє дорослих, говорячи про секс, не соромляться називати все своїми іменами. Будьте розкутими і відвертими. Слова мастурбація, член, клітор не повинні викликати у вас рум’янець на щоках. Висловлюючись сміливо ви надаєте сексу за перепискою реалізму — це ще більше збуджує уяву, а значить, ви гарантовано отримаєте задоволення.

Автор: Златослава Мартиновська

5 5 5
Фото: Gettyimages
Спецпроекты
Реклама
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-5 способов сделать миссионерскую позу более страстной

Самая привычная и традиционная секс-поза больше не будет навевать на тебя скуку, если ты, конечно, возьмешь на заметку наши советы.

COSMO / Тренды

Вау-эффект: редакция тестирует маски для лица, волос и кожи головы

Стильные и жизнерадостные упаковки, потрясающие ароматы, экологичность, travel-формат и, главное, вау-эффект, который ты заметишь сразу.

5 причин, почему поза «девушка сверху» — лучшая

Не секрет, что парни любят позицию «девушка сверху» не меньше, чем мы. 

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-7 секретов самого лучшего секса в твоей жизни

Сексолог плохого не посоветует!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Выбор сексолога: 5 поз, которые должна попробовать каждая пара

Они гарантированно приведут к яркому финишу.

Loading...

По-быстрому: топ-5 поз для горячего секса прямо в одежде

На тот случай, когда вы не хотите терять время на раздевание…  

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Доказано наукой: топ-10 главных эрогенных зон мужчины

Спойлер: пенис не на первом месте!

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: София Ричи

Здоровый экоизм: новые правила жизни, сознательная мода и эко инфлюэнсеры

Экологично меняем работу и освежаем резюме

Вогнали в краску: прокачиваем навыки по окрашиванию волос дома

Go out: как сделать каминг-аут безопасным для себя и безболезненным для твоего окружения

Дофаминовый фастинг: не столько диета, сколько новомодный способ перезагрузки


О чем мужчины разных знаков зодиака мечтают в сексе?

Перед тем, как удивить бойфренда секс-сюрпризом, прочти и узнай, чего ему хочется больше всего!

Ты и он / Секс
Это интересно

5 чудернацьких сексуальних традицій із різних країн

Деякі з них настільки дивні, що здається — такого не може бути.

Хочешь больше узнать про "Секс"?

Топ-7 его секретных «горячих точек» (Часть II)

Ну что, ты уже попыталась найти секретные эрогенные точки на теле бойфренда, о которых мы писали вчера? Предлагаем тебе еще четыре «горячих местечка»!

Гороскоп
Ты и он / Секс
Надо прочитать

10 секретов девушек, которые всегда получают удовольствие от секса

Когда ты применишь их советы на практике, твоя сексуальная жизнь больше не будет прежней, не говоря уже о том, что оргазм станет неотъемлемой частью каждого твоего дня!

Топ-5 секс поз, чтобы побаловать бойфренда

Готова сегодня взять секс-инициативу на себя?

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Що робити, якщо у вас різний сексуальний темперамент?

Як вирішити делікатну проблему?

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.