5 сервісів, які допоможуть з пошуком психолога

Корисні контакти


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: cosmopolitan.com (Gettyimages/Margie Rischiotto)

опубліковано: 20 квітня 2024

В умовах повномасштабної війни попит на психотерапію значно зріс, проте все ж багато хто досі відтягує візит до психолога чи психотерапевта через, зокрема, неможливість знайти «свого» спеціаліста. Ми зібрали українські сервіси, які значно спростять процес пошуку, а також запропонують формати терапії, які підходять тобі більше: офлайн чи онлайн.

Pleso

Зручний сервіс онлайн-психотерапії дозволяє користувачеві обрати саме того спеціаліста серед великого вибору професійних психотерапевтів у Києві та по всій Україні за допомогою декількох десятків питань — згідно з результатами тесту користувачу пропонується на вибір кілька фахівців, що спеціалізуються саме на його проблемі. Фахівці pleso працюють з різноманітними запитами — від вирішення внутрішніх конфліктів до подолання стресу та тривоги.

Усі фахівці, зібрані на платформі, мають вищу освіту за спеціальністю «психологія», досвід проходження додаткових курсів за профільним напрямом психотерапії та понад 3 роки стажу роботи.

Rozmova

Сервіс для пошуку психологів Rozmova запустився у 2022 році за два тижні до початку повномасштабної війни і згідно з інформацією на офіційному сайті вже допоміг понад 10 тисячам клієнтів. Тут можна заповнити персоналізовану анкету, за результатами якої тобі запропонують спеціалістів на вибір. Наступні кроки — переглянути анкети, які містять у собі інформацію про освіту, кваліфікацію, підхід та цінності конкретного психолога чи психотерапевта, а також його статті та відеозвернення, обрати спеціаліста, познайомитися та поспілкуватися з ним у зручному месенджері, оплатити сесію й розпочати терапію онлайн чи офлайн

Усі спеціалісти, представлені на платформі, мають вищу психологічну або медичну освіту, додаткові сертифікації у визнаних терапевтичних підходах, обов’язковий досвід від 2 років та проходження особистої терапії та супервізій.

Treatfield

Платформа практичної психології та психотерапії Treatfield, яка працює з 2015 року, пропонує швидкий та зручний пошук спеціаліста під твої потреби (для пошуку можна використати фільтр, у якому вибрати теми, які ти хочеш пропрацювати, бажаний підхід, мову сесій тощо, або ж звернутися по допомогу до співзасновників сервісу — психотерапевтів Іллі Полудьонного та Антона Федорця), оплату сесії просто на сайті та консультації онлайн чи офлайн.

Психотерапевти Treatfield працюють з депресивними та тривожними станами, стресом, панічними атаками, консультують щодо криз у стосунках та розлучення. Усі фахівці платформи мають профільну психологічну освіту, сертифіковані як психотерапевти й мають досвід консультування від 3 років.

HoldYou

HoldYou — проєкт для людей, які хочуть отримати доступну кваліфіковану допомогу психолога у будь-який час. «Якось я зрозумів, що мені потрібен психолог. І розпочався тернистий шлях пошуку того самого фахівця, який може надати кваліфіковану, гарантовану допомогу. Я шукав психолога 3 місяці. Було складно, але я знайшов його. Перемога. Якби не мій попередній досвід, HoldYou не було б», — говорить засновник сервісу Артем Бітюков. Зручний фільтр допомагає обрати фахівця, який спеціалізується саме на твоїй проблемі. Серед доступних форматів — консультації з психологом для роботи в парі, індивідуальних зустрічей чи у форматі підписки.

Mindly

Українська платформа з надання психологічної допомоги онлайн Mindly, заснована у 2022 році, вже налічує понад 400 тисяч користувачів і більш ніж 2200 професійних психологів. Перше, що має зробити користувач, зайшовши в додаток, — пройти опитування, яке допоможе краще зрозуміти його запити. У результаті користувач отримає варіанти спеціалістів, які підходять йому якнайкраще. Видані анкети фахівців містять відеопрезентацію, інформацію про напрями роботи, освіту і не тільки. Цікаво, що лише 3% психотерапевтів потрапляють до команди сервісу, тож тут можна знайти гарантовано перевірених спеціалістів. Після вибору фахівця можна відразу обрати зручний час для сесії та оплатити її. 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ