5 чуттєвих поз для сексу, які зроблять вас ближчими

Romantic mode


ФОТО: @lucymacaroni для cosmopolitan.com

АВТОР: Анастасія Леонова

опубліковано: 20 квітня 2024

5 чуттєвих поз для сексу, які зроблять вас ближчими

Кадр із фільму «Любов»

Весняні вечори — час, який можна і варто присвятити коханій людині. Нехай це будуть довірливі розмови й теплі обійми під час спільного перегляду фільмів. І секс — багато сексу, адже весняні ночі ніби створені для того, щоб зігрівати одне одного. Ми зібрали 5 чуттєвих секс-позицій, які допоможуть вивести твою близькість із партнером на новий рівень.

Slow Motion

Фото: @lucymacaroni

Свіжа інтерпретація місіонерської пози. Спробуй максимально уповільнити всі рухи — нехай партнер входить дуже плавно, поступово, в низькому темпі. Це дозволить яскравіше відчути момент «тут і зараз», а також приділити увагу пестощам у процесі — поцілункам, погладжуванням, покусуванням. З усіма давно відомими перевагами класичної пози — візуальним контактом і тісними обіймами. Цілком імовірно, після такого солодкого початку ви перейдете і до інтенсивніших взаємодій.

Коник-гойдалка

Фото: @lucymacaroni

Улюблена багатьма поза вершниці, але сидячи, коли партнер спирається спиною на подушки або спинку ліжка. У процесі вам буде зручно обійматися і цілуватися, при цьому не нахиляючись. Дуже тісний контакт — тілесний і емоційний. Та додаткова стимуляція клітора під час рухів — як надзвичайно приємний бонус.  

Ложки

Фото: @lucymacaroni

Пропонуємо урізноманітнити класичну позу ложок, у якій ви з партнером лежите на боці й він входить ззаду. У цій позиції спробуй рухатися самостійно, контролюючи темп і глибину проникнення. А партнер тим часом може цілувати твою шию і плечі, гладити тіло і пестити пальцями груди та клітор.

Щільне стиснення

Фото: @lucymacaroni

Ляж на живіт і трохи розведи ноги, а руки витягни вздовж тіла або склади перед собою. Нехай партнер ляже на тебе зверху, розташувавши ноги зовні від твоїх, а вагу свого тіла перенесе на коліна і лікті або долоні. Після того як він увійде в тебе, зведи ноги та схрести щиколотки. Ця поза чудово підходить як для ніжного і повільного, так і для інтенсивного сексу, даруючи яскраві відчуття від фізичної й емоційної близькості.

Усе, що побажаєш

Фото: @lucymacaroni

Присвяти весь вечір тому, щоб насолодитися пестощами або ж побалувати свого партнера. Довгий масаж тіла, поцілунки, оральний секс, стимуляція іграшками, проникнення в улюбленій позі — сьогодні все створено для твоєї втіхи. Або ж ти сама огорнеш кохану людину ласкою, насолоджуючись тим, як партнеру добре, і пізнаючи його глибше.

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ