5 гарячих секс-поз для гарантованого оргазму

Позиції для сексу, в яких ти отримаєш максимум насолоди


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

опубліковано: 14 квітня 2024

Довгі прелюдії потрібні в сексі (і навіть не завжди, адже спонтанні та швидкі прояви пристрасті бувають дуже hot), але не в цьому тексті! Читай про 5 простих і зручних поз у сексі, в яких тобі буде легко отримати яскравий оргазм — і переходь до практики!

Максимальна близькість

 

Варіація класичної місіонерської пози. Поклади подушку під сідниці — це забезпечить більш інтенсивне проникнення з додатковою стимуляцією передньої стінки вагіни. Закинь ніжки на плечі партнера і насолоджуйся процесом! А завдяки тому, що руки залишаються вільними, ти зможеш пестити і себе, і його, зберігаючи при цьому візуальний контакт.  

Doggy style + toys

Old, but gold — яка поза краще підходить для пристрасного сексу з глибоким проникненням, ніж ця? Сама знаєш, наскільки колінно-ліктьова позиція варіативна: ти можеш впиратися як, власне, ліктями, так і долонями, або опустити корпус ще нижче, прогнувшись у спинці; звести стегна щільніше або розсунути ніжки. Ти можеш рухатися і сама, даючи партнеру можливість трохи перепочити і насолодитися твоєю красою і вміннями. А стимуляція кліторами пальцями (своїми чи партнера) або іграшкою (обирай — вакуумний кліторальний стимулятор, вібратор або wand?) зробить твій оргазм яскравим і пульсуючим.  

Ведмежі обійми

Класна поза для чуттєвого, солодкого і гарячого сексу: лягай на бочок впівоберта до партнера, трохи підтягнувши до себе ніжки, і тримайся за подушку чи ковдру, щоб стабілізувати положення, а він може або спиратися на коліна, або майже лягти на тебе. В цій позиції вагіна щільно охоплює член, оскільки стегна зведені, а кут проникнення дарує нові відчуття. А зоровий контакт і можливість цілуватися й пестити груди роблять близькість максимально теплою

Ти — головна

Безпрограшна класика: ти сама контролюєш темп, глибину і кут проникнення (хоча, звісно, ініціативу можна віддати й партнерові), і не занадто сильно випробовуєш свою фізичну витривалість порівняно з позою вершниці з упором на стопи. Коли ти рухаєш стегнами, завдяки тиску і тертю стимулюється клітор, завдяки чому тобі буде легше отримати оргазм. Додай краплю рідкого вібратора (інтимного косметичного засобу, що наноситься на клітор чи статеві губи та водночас забезпечує відчуття охолодження, тепла і пульсації) або зігрівальний лубрикант — так твоя насолода стане ще гарячішою.

Обійми ззаду

Поза, що підходить і для швидкого сексу в будь-який момент і там, де вас захопила пристрасть, і для пестощів виключно руками. Коли партнер обіймає тебе ззаду стоячи, а ти спираєшся на стіл чи, наприклад, стіну, або прогнулася в спинці та відкинула назад голову йому на плече, ви можете поєднати проникнення зі стимуляцією пальцями або іграшкою. Також у цій позиції зручно керувати рухами партнера: поклади свої руки на його, направляй пальці та вчи, як доводити тебе до оргазму.

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ