Найгарячіші варіації пози 69 для вашої насолоди

Hot позиції для орального сексу


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: @LUCYMACARONI ДЛЯ COSMOPOLITAN.COM

опубліковано: 13 червня 2024

Реклама

69 — відома всім гаряча поза для одночасних оральних пестощів. «Одна з найбільших “проблем”, з якою стикаються пари, займаючись сексом у 69-й позиції, — це утримання уваги: важко зосередитися на задоволенні партнера, коли ти сама відчуваєш таку ж насолоду», — каже секс-просвітниця Ліза Фінн.

Не бійся, адже у вас є варіанти. По-перше, відмовтеся від очікування, що кожен щоразу повинен кінчити (це гарне загальне правило для будь-якого сексу). Використовуйте 69 як частину сексу, не обов’язково як грандіозний фінал. «69 — це про взаємне задоволення, — говорить ліцензована клінічна психологиня Джанет Бріто, сертифікована AASECT секс-терапевтка. — Не поспішайте і будьте допитливими». 

Якщо багатозадачність надто відволікає, змініть сценарій 69, зберігши позицію, але пестячи одне одного по черзі. Або замініть подвійний оральний на інший вид стимуляції. «Нехай один партнер спускається вниз, а інший використовує руки або іграшку для стимуляції», — каже Фінн. Ви можете використовувати вібратори, анальну пробку, мастурбатор і все що завгодно. Перемикайтеся між оральним сексом та іграшками, просто використовуйте іграшки, перетворіть це на взаємний handjob — усе залежить від вас!

А якщо 69 незручна через різницю в зрості між вами, трохи змініть форму позиції або спробуйте додати подушки, радить Фінн. Коли він вищий, нехай буде знизу і підкладе подушку під сідниці — таким чином таз підійметься і тобі буде зручніше діставати до його члена.

Для тебе ми зібрали декілька варіантів, як можна урізноманітнити позу 69 і адаптувати її до вашого сексу, щоб отримати незабутній досвід.

Гнучка 69

«69 не обов’язково має бути одночасним оральним сексом, — зазначає Фінн. — Чергуйте стимуляцію ротом, руками та іграшками, як вам заманеться. Так ви зможете не лише кінчити від найбільш приємних видів пестощів, але й дослідити різні відчуття. Наприклад, wand-вібратори забезпечать додаткову досяжність (для чоловіків існують спеціальні насадки на них) і знівелюють різницю в рості. Бавтеся з різними типами стимуляції, а також ви можете спробувати edging — тримати одне одного на межі, в максимальному збудженні перед оргазмом». 

Лінива 69


Якщо 69 недостатньо, щоб досягти оргазму (до речі, це нормально), просто насолоджуйтеся нею як неквапним способом розділити задоволення з партнером. Коли ви сприймаєте це як початкову активність перед більш прицільною стимуляцією іграшками, руками або проникненням, 69 сприймається не так серйозно, а розслабитися стає набагато легше. Спробуйте лежати на боці обличчями одне до одного. «Це може бути зручніше і допомагає при різниці у зрості», — каже Бріто. І не бійтеся використовувати їстівний лубрикант, щоб зробити процес трохи солодшим.

Домінантна 69

Пограйте з владою та ініціативністю — нехай партнер зверху контролює те, що відбувається. «Верхній» притискається до рота «нижнього», регулює глибину й інтенсивність стимуляції, рухає тазом, проявляючи домінування. Якщо ви хочете, щоб ваша БДСМ-гра була зручнішою, під шию і сідниці нижнього партнера можна підкласти подушки для підтримки та кращого доступу.

Яскравих оргазмів!

За матеріалами cosmopolitan.com

Схожі статті
Реклама
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ