Сексуальний чекліст: 25 гарячих речей у ліжку та не тільки, які варто спробувати хоч раз у житті

Гарячі експерименти та інтимні ігри, які урізноманітнять твоє сексуальне життя


ФОТО: @jordyandjosh

опубліковано: 1 квітня 2024

Реклама

Неважливо, перебуваєш ти у стосунках або поки не знайшла постійного партнера, твоє сексуальне життя має бути яскравим та різноманітним. Насамперед ―  для твого ж задоволення. По-друге, різноманіття завжди корисне для підтримки пристрасті та взаємного потягу у тривалих стосунках. Навіть якщо ти точно знаєш, що «вершниця» ―  твоя улюблена поза, а бойфренду достатньо й «місіонерської», щоб насолодитися процесом, секс — це поле для експериментів і відкриття нових насолод. Тому обмежуватися 2-3 позами — просто гріх.

Спеціально для тебе ми склали список із 25 гарячих секс-активностей, які потрібно спробувати хоч раз у житті. Збережи собі цей сексуальний чекліст та поступово викреслюй виконані пункти. Ти напевно дізнаєшся щось нове про себе і своє тіло, отримуючи в процесі шалене задоволення. Готова розпочати? 

Шпаргалка: 25 способів урізноманітнити секс 

@maudchalard

Зав'яжи йому очі. Або нехай він зав'яже тобі. І сконцентруйся тільки на відчуттях від його дотиків. 

Рольові БДСМ-ігри. Спробуй ігри зі зв'язуванням, пограй у домінатора, використовуючи батіг, сексуальне вбрання та бандаж, або передай ініціативу партнеру. 

Секс із рідким вібратором. Цікаві відчуття і тобі, і партнеру забезпечені. Не соромся використовувати такі додаткові засоби, щоб розслабитися та отримати від сексу максимум задоволення.

Ігри на роздягання. Це може бути гра в карти, змагання на приставці або будь-яке інше заняття, в якому той, хто програв, буде поступово знімати з себе одяг. Азартно та дуже гаряче! 

Розірви на ньому одяг. Буквально. Або він на тобі. Така гаряча сцена, як із кінофільму, не на жарт збуджуватиме вас обох. Єдине, підготуйся і не одягай у такий вечір улюблену сукню, яку поки що не готова втратити. 

Холодні ігри. Якщо ти маєш водостійкі секс-іграшки, спробуй охолодити їх під струменем крижаної води перед використанням. Або вдавайтесь до класики — повтори разом із бойфрендом сцену з кубиками льоду із «9 з половиною тижнів».

А тепер зігріємося. Грати можна не лише з льодом, а й із вогнем! Придбай у секс-шопі спеціальні свічки та «пограй» з партнером, капаючи на його тіло теплим розтопленим воском. Важливо: обов'язково використовуй для цього спеціальні свічки, незвичайні декоративні!

Прийміть душ / ванну разом. Це неймовірно зближує! Плюс, це ще один експеримент з локацією.

Покрий поцілунками кожен сантиметр його тіла. Від голови до ніг. 

Секс у басейні / морі / океані. Романтично та дуже чуттєво!

Проведіть секс-екскурсію кожною кімнатою у квартирі. Спальня, кухня, стіл, підвіконня, новий килим ― ми нічого не забули? 

Придбай собі секс-іграшку. Будь-яку, яка сподобалася. І відразу протестуй її! Це хвилини задоволення лише для тебе.

Спробуй секс-гель, що створює вібрації, як альтернативу класичному вібратору. Це справді щось!

@estherscanon

Секс втрьох: тільки ти, він і… секс-іграшка. Довірся партнеру, передай йому свій вібратор і нехай він трохи пограє з тобою. Це класний спосіб для бойфренда нарешті знайти твої ерогенні зони, а для тебе ― просто розслабитися і отримати задоволення. 

Спробуйте віртуальний секс. Ми живемо в еру стрімкого розвитку технологій ― скористайся цим для свого задоволення.

Займіться сексом в одязі. Швидкий секс (вам навіть ніколи було роздягнутися!), ніби вас ось-ось хтось перерве ― це дуже збуджує. 

Надішли бойфренду гаряче фото перед закінченням робочого дня. А вдома зустрічай його просто у білизні. А можна й без. 

Розкажіть один одному про свої секс-фантазії. І спробуйте втілити їх, якщо це прийнятно для обох партнерів. 

Спробуй dirty talks під час сексу. Але будь обережна і перед цим краще обговори, наскільки «брудно» можна висловлюватися, щоб ніхто не образився.

Якщо ти досі цього не робила, спробуй нарешті оральний секс. Чомусь для багатьох дівчат це, як і раніше, табу. Але повір, іноді це навіть приємніше, ніж знайома класика. Спробуйте пестити один одного по черзі або наважтеся на позу 69, щоб не відкладати задоволення іншого на потім. 

Найромантичніший секс у твоєму житті. Без криків, стогонів, ніжний та повільний. Дивлячись один одному у вічі. 

Створи плейліст для сексу. І не забувай регулярно його оновлювати, щоб не відволікатися від процесу, намагаючись перемикнути пісню, що набридла.

Секс у машині. Тільки постарайтеся обійтися без свідків і не забудьте відсунути сидіння, щоб отримати більше місця для експериментів.

Секс-іграшка для двох: спробуйте парні вібратори, яким партнер може керувати на відстані.

Навчися сама приносити собі задоволення. Якщо ти не знаєш, що тобі приємно, як про це дізнається партнер?  Мастурбація ― це кращий спосіб знайти свої точки насолоди і пізнати своє тіло.

Схожі статті
Реклама
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ