Vibe of pleasure: як обрати вібратор, щоб отримати максимум насолоди

На що звернути увагу при пошуках ідеальної секс-іграшки


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: gettyimages

опубліковано: 22 квітня 2024

Обираєш свій перший вібратор, хочеш нарешті знайти класну sex toy після покупок, що не потішили тебе своєю якістю, або маєш колекцію іграшок і завжди готова до нового досвіду? У нашому матеріалі ти знайдеш практичні рекомендації, як правильно підібрати вібратор, щоб отримати від його використання максимальне задоволення (тобто безліч оргазмів). 

Визначся з типом стимуляції

Для якого саме виду пестощів ти шукаєш іграшку? Від цього залежить і вибір вібратора: вагінальний, кліторальний стимулятор, анальна іграшка, вібратор-кролик, який діє одночасно і на вагіну, і на клітор, чи девайс для double penetration. 

Основні види вібраторів

Класичний вагінальний вібратор

Існує широкий діапазон розмірів, функціоналу і дизайну. Ти хотіла б мати реалістичну іграшку, що імітує член, або футуристичний гаджет, який зовні навіть не схожий на sex toy? Якщо тобі до вподоби стимуляція передньої стінки піхви, зверни увагу на іграшки з вигином, які будуть інтенсивніше тиснути на потрібну зону. Щоб не промахнутися з розміром, почни із «середнього» — а в ідеалі завітай до офлайн-крамниці, аби роздивитися наживо, які вібратор має форму, розмір і технічні властивості. 

Вібратор-кролик

Іграшка, що складається з двох сегментів — частини, що занурюється у вагіну, і частини, яка «лягає» на клітор зовні. Під час вибору вібратора варто розуміти, що кожна жінка має індивідуальні анатомічні особливості, наскільки високо чи низько розташовані головка клітора та вхід у піхву. Тож слід з’ясувати, чи є вібратор достатньо гнучким, аби підлаштовуватися під фізіологію своєї власниці. Якщо він не підходить, то, наприклад, зовнішня частина може не діставати до клітора. Тому ретельно вивчи розміри девайса перед покупкою. Вдало підібраний «кролик» може подарувати тобі надзвичайно інтенсивний оргазм завдяки подвійній стимуляції. З ним ти можеш розвинути чутливість вагіни, досліджуючи своє тіло і шляхи отримання насолоди. 

Анальний вібратор

Зазвичай анальні вібратори мають менший діаметр, ніж вагінальні іграшки. Вони обов’язково повинні мати стопер, щоб мастурбація була безпечною. Щоб не змішувати мікрофлори, використовуй окремі sex toys для вагінальної та анальної стимуляції — і в рамках однієї гри, і на постійній основі.

Віброкуля

Компактний вібратор, який чудово підходить для того, щоб брати його в подорожі або носити із собою. Маленький — не означає «менш потужний». Віброкуля може гармонійно доповнити секс, адже нею зручно стимулювати клітор, соски або будь-яку іншу зону в процесі. 

Вібратор незвичної форми

Зустрічала колись іграшки, про які складно зрозуміти, як ними користуватися? Це ті самі оригінальні вібратори, які завдяки своїм інноваційним формам можуть забезпечити тобі унікальні враження від стимуляції. Це можуть бути sex toys із кількома «пелюстками» та інші варіації — не проходь повз них у секс-шопі, бо, цілком імовірно, такий новітній гаджет стане для тебе справжнім відкриттям.

Віброяйце

Округлий невеликий вібратор, який керується або кнопкою на гнучкому «хвостику», який залишається ззовні, або мобільним застосунком. Ще одна мініатюрна версія іграшки, що підійде, якщо ти не любиш занадто інтенсивну стимуляцію вагіни та великі розміри або хочеш носити вібратор із собою (або в собі?) та подорожувати з ним. 

Кліторальний вібратор

Будь-який зі згаданих вище типів іграшок може використовуватися для пестощів головки клітора — просто приклади вібратор зовні, експериментуючи з кутом, щільністю натискання, рухами та інтенсивністю вібрації. Можна гратися навіть крізь одяг, якщо хочеш знизити силу вібрації та отримати новий досвід. А вакуумні чи звукові кліторальні стимулятори, широко представлені зараз на ринку, — це тема для окремої великої розмови.

Додатковий функціонал

Ти можеш обрати пристрій, що під’єднується до мобільного застосунку, даючи можливість створювати нові патерни вібрації й навіть підлаштовувати його ритм під зовнішні звуки — твій голос або голос партнера чи музику. Такі інтерактивні вібратори чудово пасують для дистанційних ігор з партнером, адже він зможе керувати твоєю насолодою, в цей момент переписуючись із тобою або говорячи телефоном чи по відеозв’язку. 

Також ти можеш віддати перевагу вібратору, що має ефект нагріву і в процесі використання стає приємно теплим і навіть гарячим. Або придбати девайс, який імітує еякуляцію — для додаткової реалістичності процесу. 

Матеріал

Медичний силікон

Максимально безпечний для використання матеріал, що є непористим, тому він не сприяє активному розмноженню патогенної мікрофлори. Девайси з медичного силікону шовковисті та гладенькі на дотик і швидко нагріваються, даруючи приємні та природні враження.

Кібершкіра

Іграшки з термопластичного еластомеру мають ніжну текстуру, максимально подібну до людської шкіри. Матеріал є більш пористим, ніж медичний силікон, і примхливішим у догляді. 

Пластик

Пластикові іграшки стимулюють інтенсивніше через жорсткість матеріалу, який не поглинає силу вібрації. Орієнтуйся на індивідуальну чутливість, обираючи, чи підходять для тебе більш тверді іграшки.

Потужність і ритм

Визначся, скільки режимів інтенсивності повинна мати іграшка і чи хочеш ти, щоб вона могла вібрувати за різними схемами — і плавно, і уривчасто, і з поступовим затиханням та набором потужності. Вібратори на акумуляторі є і потужнішими, і більш екологічними, ніж дещо застарілі іграшки на батарейках. 

Важливі деталі

  • Деякі іграшки є лише вологостійкими — вони витримують потрапляння вологи й акуратне миття, але їх не можна занурювати під воду. А деякі є повністю водонепроникними та підходять для мастурбації у ванні. 
  • Наскільки вібратор гучний? Якщо ти живеш не сама і хотіла б не бути почутою в процесі, зверни увагу на цей параметр.
  • Оціни вагу вібратора і те, як ним керувати. Може бути, що вібратор є занадто важким, і якщо ти притримуєш його під час пестощів, то втомлюватиметься рука. Або він має маленькі кнопки (чи лише одну), які незручно намацувати й перемикати, особливо якщо пальці ковзають.
  • Під час використання в темряві може бути корисним, щоб кнопки вібратора мали підсвітку. Хоча комусь ця опція, навпаки, може заважати.

Техніка безпеки

  • Купуй іграшки лише сертифікованих брендів у офіційних дистриб’юторів. Іграшки, придбані на закордонних сайтах недорогих товарів, можуть бути репліками девайсів відомих брендів, які при цьому не пройшли необхідні перевірки та є потенційно шкідливими для здоров’я — наприклад, виготовленими з токсичних матеріалів.
  • Якщо на вібраторі є пошкодження або він почав нестабільно працювати, не використовуй його більше. Тріщинки та інші порушення цілісності поверхні — сприятливе середовище для розмноження бактерій.
  • Усі sex toys мають ретельно очищуватися теплою водою з милом і антибактеріальним спреєм-тойклінером. 
  • Подбай про акуратне зберігання вібраторів у сухому місці, бажано — в окремих мішечках. Вироби із силікону або кібершкіри, що тривалий час лежать разом і контактують один з одним, можуть «плавитися» і ставати липкими. Шафка ванної кімнати, де може бути надмірна вологість повітря, або зони, де інтенсивно працює опалення чи куди потрапляють прямі сонячні промені, — не найкращі локації для зберігання твоїх іграшок. 

Бажаємо вдалих покупок, нового досвіду із секс-іграшками і яскравих оргазмів!

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Секс і стосунки
ПОПУЛЯРНІ