Що робити, якщо у вас різний сексуальний темперамент: 5 корисних порад

Ты и он / Секс
8 сентября 2020
Cosmo

Неодноразово чула від свого бойфренда фразу: «Кохана, я втомився, давай іншим разом?». Тебе це засмучує, пригнічує та розчаровує? На думку спадає стереотип про те, що чоловікам потрібно більше сексу, ніж жінкам… І ти починаєш задумуватися, що він зраджує, або що з тобою щось не так. 

Вгамуй свої думки, адже насправді сексуальний темперамент не залежить від статі. Просто ми всі різні і маємо різні потреби. Тож якщо ви кохаєте один одного, але твоя потреба інтимної близькості все ж більша, розповідаємо, як діяти у такій ситуації.

1. Час від часу плайнуйте секс. Якщо тобі потрібен секс щодня, а йому достатньо раз на місяць, то ви зможете домовитися кохатися раз на тиждень. Звісно, багатьом хочеться романтики і спонтанності, але у складних ситуаціях варто діяти рішуче. Спланувавши, коли у вас буде секс, ви будете впевнені, що отримаєте довгоочікувану близькість, а ваш партнер ставитиметься до цього відповідальніше і зможе підготуватися. Згодом це ввійде у своєрідну звичку, і секс стане регулярнішим.

2. Будь винахідливою. Не варто сприймати секс у класичному його варіанті. Зміни свої погляди на інтимну близькість: інколи це може бути взаємна мастурбація або оральний секс… Тобі це також сподобається!

3. Зробіть паузу. Подумай, можливо, у вашій парі останнім часом було забагато сексу? Дозволь йому трохи відпочити, і вже скоро він першим проявить ініціативу. І йому це буде легше зробити, як тільки він відчує, що тиск із твоєї сторони зник. Будь вільною і впевненою у собі, відволічись на улюблене хобі, і він знову у тебе закохається.

4. Знайдіть те, що збуджує вас обох. Можна влаштувати вечір еротичного кіно або рольові ігри. Головне завдання – розпалити уяву свого партнера! При цьому цілуй та обіймай коханого і дай йому зрозуміти, що ніжність тобі особливо потрібна.

5. Будь уважною. Ти краще за всіх знаєш свою половинку, тому обов’язково знайдеш до нього підхід. Одним із таких є розмова, коли ти намагаєшся вислухати і зрозуміти свою половинку. Можливо, він дуже втомлюється на роботі, тож намагайся допомогти. Прояви більше уваги і турботи, візьми кілька його обов’язків із хатніх справ на себе. Люблячий партнер це неодмінно оцінить, і саме завдяки таким твоїм діям у нього з’являться час і сили на кохання.

Текст: Дар`я Андрійчук

5 5 1
Фото: instagram.com/katie.one
Спецпроекты
Реклама
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Доказано наукой: топ-10 главных эрогенных зон мужчины

Спойлер: пенис не на первом месте!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

7 мифов о гормональной контрацепции, которые могут навредить твоему здоровью

Будь очень внимательна во время приема таких препаратов!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Выбор сексолога: 5 поз, которые должна попробовать каждая пара

Они гарантированно приведут к яркому финишу.

Loading...

Топ-7 его секретных «горячих точек» (Часть II)

Ну что, ты уже попыталась найти секретные эрогенные точки на теле бойфренда, о которых мы писали вчера? Предлагаем тебе еще четыре «горячих местечка»!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Его мнение: 5 секс-поз, которые больше всего любят мужчины

Даже не сомневаемся, что они понравятся и тебе! 

5 интимных тем, которые не стоит поднимать в постели

Они настолько на грани, что могут привести к ссоре.

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Хочешь больше узнать про "Секс"?
Гороскоп
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Хуже некуда: 7 вещей в сексе, которые не нравятся всем мужчинам

И главное, что большинства проблем можно избежать, а остальные — быстро решить.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

10 секретов девушек, которые всегда получают удовольствие от секса

Когда ты применишь их советы на практике, твоя сексуальная жизнь больше не будет прежней, не говоря уже о том, что оргазм станет неотъемлемой частью каждого твоего дня!

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Топ-5 секс-поз для максимального удовольствия

Если твой парень не может похвастаться «достоинством» размера XXL, эти позы помогут вам обоим получить максимальное удовольствие.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.