Що робити, якщо у вас різний сексуальний темперамент?

Ты и он / Секс
21 января 2020
Cosmo

Ми неодноразово чуємо фразу: «Протилежності притягуються». У ній справді є доля правди, адже, погодься, однаковим у поведінці, манері спілкування та звичках партнерам було би нудно одне з одним. Щоправда, коли йдеться про інтимне життя, закохані прагнуть, аби їхній обранець вгадував усі бажання…

Тож ми спробували розібратися, що робити, коли сексуальні темпераменти партнерів не співдають. Спершу не приймай поспішних рішень і лови ТОП-5 корисних порад.

1.Заплануйте секс. На перший погляд, це зовсім неромантично, та прийом справді здатен покращити ситуацію. Подумай і сама: ви часто повертаєтеся додому втомленими, і все, чого хочеться — просто заснути. Запланувавши секс, ви перестанете ставитися до нього, як до «виконання шлюбного обов’язку», підготуєтеся на психічному рівні та зможете цілковито розслабитися.

2. Урізноманітніть свій інтим. Ви звикли до схожих поз, локацій чи обставин. А як щодо зовсім іншого сексу, який розпалює почуття? Можливо, вам варто спробувати зробити це у ліфті чи туалеті? Спробувати нову позицію? Увімкни фантазію і не соромся. Повір, він мріє про твою розкутість.

3. Домовтесь про кількість. Якщо тобі хочеться щодня, а йому достатньо декількох разів на місяць, думаємо, партнери, які справді кохають одне одного, зможуть знайти компроміс і домовитися про кількість сексу на тиждень. Будь готова, що ці дискусії будуть довгими і навіть напруженими, але компроміс цього вартий. Намагайся контролювати свої емоції і не сердитися. Постав себе на місце партнера і зрозумій його.

4. Знайдіть спільні збуджуючі активності. Це може бути перегляд еротичного кіно, рольові ігри або інтимні розмови. Обирай все, що завгодно, з лише однією метою — розпалити свого обранця.

5. Більше розмовляйте. Якщо ти більш «гарячий» партнер, то, певно, часто почуваєшся покинутою у стосунках. Тобі кортить отримувати оптимальну для себе кількість дотиків, але партнер цього не розуміє. Вихід є, і це прості розмови. Намагайся пояснити коханому, що інколи тобі хочеться теплого тіла поруч, навіть якщо до сексу й не дійде. Якщо ситуація протилежна, тобі нічого не завадить приділяти більше уваги: обіймай, цілуй, торкайся його частіше, і він відчує свою потрібність, яка справді необхідна для цілковитого щастя.

5 5 5
Фото: ATLAS
Спецпроекты
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Выбор сексолога: 5 поз, которые должна попробовать каждая пара

Они гарантировано закончатся ярким финишем.

Что делать, если не хочется секса: топ-7 хороших советов

Если весенний авитаминоз добрался даже в спальню, этот материал тебе просто показан. В качестве лекарства от сексуальной депрессии.

Ты и он / Секс
Это интересно

7 вредных привычек в сексе, которые портят отношения с мужчиной

Спойлер: все проблемы в постели начинаются там, где ты перестаешь понимать свои желания.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

7 вещей, которых мужчины больше всего хотят в сексе

О них мечтает и твой бойфренд.

Loading...
Ты и он / Секс
Надо прочитать

5 мифов о мастурбации

Каждая из нас наверняка слышала (и не раз) "страшилки" о вреде мастурбации. Что ж, давай проверим, так ли это на самом деле.

Ты и он / Секс
Это интересно

Лучший подарок: как выбрать первый вибратор

Вибратор — это любовник, который точно сделает все, как тебе нравится. Но чтобы гаджет приносил только удовольствие, во время первого интим-шоппинга важно учесть несколько моментов.

Ты и он / Секс
Это интересно

Лучшие секс-позы для твоего знака зодиака

То, что понравится Рыбам, не приведет в восторг Тельца!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-7 моментов, которые мужчины ненавидят в минете

Как серпом по...ну, ты поняла...

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.