Театр поза театром uzahvati знову дивує: глядача запрошують на новий імерсивний досвід у супермаркеті

Cosmo

«MONO» — імерсивне занурення у торговому залі за допомогою навушників. Глядач отримує список покупок та стає учасником дії — головним героєм серед продуктів, поличок та незнайомців. Художня історія занурює у обставини прямо у залі супермаркету, а кожна людина проживає індивідуальну історію. 

Імерсивний досвід «MONO» висвітлює актуальні питання людського вибору, справжніх, не нав`язаних суспільством «хочу» і «треба».  

З 23 по 28 березня відбудуться прем’єрні покази у 3-х супермаркетах у Києві.

«MONO — наш спосіб пошуку себе та свого серед великого асортименту товарів, у всім звичному місці. Супермаркет — метафора життя, рішень, вибору маршруту, призначення та вмісту «візка», який ми тягнемо за собою. Проєкт на 100% зображує дійсність, адже останнім часом люди частіше почали ставити собі питання: «А скільки мого у цьому візку?», — коментує режисерка uzahvati Поліна Бараніченко.

«MОNO» триває 60 хвилин. Подивитись можна у декількох супермаркетах Києва, дотримуючись карантинних правил відвідування. Через 2 місяці команда uzahvati планує презентувати досвід у мобільному застосунку для всіх охочих в Україні. 

«Супермаркет — цілий світ. Якщо глядачі зможуть відірвати увагу від списку, який хтось старанно для них написав, а думки — від безлічі «треба», тоді є шанс побачити та почути більше, глибше, детальніше. Цей досвід максимально інтимний, хоча людина знаходиться у присутності незнайомців. Вважаю, що іноді занурюватись у себе можна й важливо серед людей, спостерігаючи й за собою», — додає режисерка. 

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

Love story: 5 самых любимых сериальных пар всех времен

За их отношения ты переживала больше, чем за свои.

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-5 лучших сериалов о королевских семьях

Захватывающие, познавательные и невероятно красивые!

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

К звездам: лучшие фильмы и сериалы о космосе

Дню 60-летия первого полета человека в космос посвящается.

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.