Тільки не це: 7 твоїх звичок, які дратують чоловіків

Ты и он / Отношения
Фото: кадры из фильма
Cosmo

Звісно, ідеальних людей, як і бездоганних стосунків, у природі не існує. Щоправда, така ілюзія можлива, коли двоє закохані по вуха. Вже через декілька місяців міраж розвіється, і крихкі стосунки можуть опинитися на межі руйнування.

Аби запобігти цьому, краще не одягати рожеві окуляри і звертати увагу навіть на найдрібніші деталі у стосунках. Це допоможе вам швидше знайти спільну мову і вже у найближчому майбутньому розуміти одне одного з півслова. У слабкої статі, до прикладу, є чимало звичок, які дратують чоловіків. І їх краще позбутися. Про ТОП-7 найпоширеніших —  далі у матеріалі. 

1.Ти будуєш плани на майбутнє вже після «першого разу». Зрозумій, кохання і секс — не завжди означають одне й те саме. Тому будувати плани на життя із хлопцем, якого ти ще погано знаєш, — нерозумно. Тим паче, такими серйозними розмовами ти його лише налякаєш. 

2.Розповідаєш про колишніх у деталях. Він може подумати, що ти постійно його порівнюєш. А чоловікам це не до вподоби, так само як і жінкам. І це не дивина, адже в уяві одразу з’являється картинка потенційного партнера в обіймах іншого/-ї.

3.Ти вриваєшся в його особистий простір. Інколи йому потрібно побути наодинці з собою. Тож як би тобі не хотілося вкотре розповісти про розмови з подружками, дай йому спокій! І повір, вже через лічені години він це неодмінно оцінить. 

4. Вимагаєш душевних розмов. Якщо жінки можуть годинами обговорювати наболівше, то для чоловічого характеру це велика рідкість. Не варто ображатись — сильну стать із дитинства вчать бути сильною. Прояви свою жіночу мудрість і терпіння — через деякий час він почне тобі довіряти ще більше. 

5. Ти говориш натяками. Навіть якщо твій обранець неймовірно закоханий, йому навряд вдасться розгадати твої натяки або ж прочитати думки. Якщо чогось бажаєш, говори про це прямо і чекай на результат. 

6. Ненавидиш його друзів. Пряма критика його товаришів приречена на невдачу. Можливо, для тебе є очевидним, що вони погано на нього впливають. Але влаштування скандалу й розбірок лише підштовхнуть його до них. Впоратися зі «святою чоловічою дружбою» непросто. Та якщо в тебе будуть реальні докази —  тобі усе вдасться. 

7. Постійно всіх критикуєш. Не тіш себе марними надіями, що він коли-небудь підтримає такі розмови. Він навіть може думати, що чуже життя для тебе важливіше, ніж особисте. І думаємо, він зовсім не помиляється.

Даша Андрійчук 

Рейтинг / 0
4 5 6