Топ-3 інтимні фантазії: сексолог пояснила, чому вони з’являються

Ты и он / Секс
27 июля 2021
Cosmo

Сексуальні фантазії є у кожного, та говорити про них чомусь соромно. Сексологиня, психологиня та ведуча реаліті «Екси», яке у вересні стартує на Новому каналі, Наталя Єжова переконує, що це абсолютно нормальна практика. Багато її клієнток запитують саме про це. Тому експертка зібрала 3 найпоширеніші фантазії та пояснила, чому вони настільки популярні.

1. Фантазія про ігрове насилля

— Майже всі мої клієнтки вважали таку фантазію чимось дивним, соромітним і «брудним». Жінки переживали сильне почуття провини, — пояснює сексолог. — Та звідки такі бажання? По-перше, дівчині не потрібно брати контроль за інтим, тому що всю відповідальність на себе взяв чоловік. Це багатьох розслабляє. По-друге, такі заборонені фантазії дозволяють відчути себе особливою. Тобто — хтось «бажає» мене так сильно, що не зупиняє мій супротив. Саме через це жінки хочуть про це думати. Але варто зазначити, що подібні фантазії не означають, що ви хочете цього в реальності. Думки залишаються лише у вашій уяві. Якщо вони збуджують вас, то користуйтесь цим, поки вони працюють, адже будь-яка фантазія теж працює недовго. Це, наче лампочка, яку вкручуєш і вона дає певну кількість світла у визначений період, але з часом перегорає.

2. Секс втрьох

— Так-так, це дуже поширена фантазія, адже рідко в житті люди реалізовують це, — каже Наталя. — Якщо ж це все ж стається, то найважливіше, щоб партнери не були знайомі, не дружили, адже в такому випадку можуть прокинутись ревнощі та відбутись втрата друзів. Важливо «домовитись на березі», зрозуміти, чи хочуть такого експерименту двоє партнерів.

3. Підглянути і пофантазувати

— Це досить поширений спосіб урізноманітнити своє сексуальне життя, — говорить експертка. — Люди підглядають за інтимом інших у замкову щілину чи на відео і дофантазовують щось собі. Такі дії можуть збуджувати також на те, щоб доставити задоволення самому собі. Особливо пікантно, коли ті, за ким підглядають, не знають про це. Можу сказати, що все через страх. У маленьких дозах — це потужний афродизіак. Тож такі заборонені дії неабияк збуджують людей.

Реаліті «Екси», де Наталя Єжова дасть багато корисних порад по психології та сексології, дивіться вже цієї осені на Новому каналі!

5 5 1
Фото: Gettyimages, giphy.com
Спецпроекты
Реклама
Loading...

7 способов получить потрясающие ощущения, когда ты сверху

Поза «девушка сверху» может стать твоим золотым билетом к лучшему сексу в жизни.

Топ-7 поз, которые идеально подходят для первого раза

Чтобы процесс принес удовольствие вам обоим. 

Хочешь больше узнать про "Секс"?
Ты и он / Секс
Надо прочитать

5 способов сделать позу догги-стайл более чувственной

Животная страсть может сочетаться с нежными чувствами!

Гороскоп

Надо знать: все типы оргазма, которые у тебя могут быть

Если у тебя не получается достигнуть какого-то одного вида оргазма, то не расстраивайся, потому что у тебя есть второй, третий, четвертый… ну и так далее.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

5 лучших секс-поз, в которых он продержится дольше

И которые подарят еще больше удовольствия вам обоим!

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.