Топ-5 популярних міфів про секс, у які потрібно перестати вірити прямо зараз

Ты и он / Секс
28 ноября 2019
Cosmo


Здається, у сучасному світі жінка уміє все: досягати успіху в кар’єрному плані, влаштовувати затишок вдома, правильно виховувати дітей і бути королевою у ліжку. Але чи так це насправді? Cosmo.com.ua розібрався у питаннях жіночої сексуальності і готовий знищити популярні стереотипи про секс.

Міф 1. Оргазм отримують усі. Нині актуальною є думка про те, що жінки можуть отримати оргазм навіть після короткого статевого акту. Під впливом цього судження чимало жінок влаштовують своїм партнерам театральні вистави і запевняють подруг, що насправді це можливо. 

Міф 2. Жінки почали частіше думати про секс. У нашу епоху сексуальний підтекст можна простежити усюди – від рекламних білбордів до музичних кліпів. Але жіноча природа не підпорядковується модним трендам. Науково доведено, що жінки, як це було й раніше, хочуть займатися коханням рідше, ніж чоловіки. Учені запевняють, що усьому причина рівень гормону тестостерону. Його кількість у жіночому організмі у 10-20 разів нижча, ніж у сильної статі. 

Міф 3. Усі жінки – спеціалістки в оральному сексі. Цей вид інтимної близькості – не тільки одна з найбільших сексуальних фантазій чоловіків, а й найобговорюваніша тема, оповита міфами. А найпоширенішою є думка про те, що мінет – вміння, на яке здатна кожна дівчина. Не бажаючи відставати від трендів, жінки часто пересилюють свої бажання і намагаються стати богинями орального сексу. Насправді ж дослідження сексологів доводять, що мінет від партнерок не влаштовує майже половину опитаних чоловіків. 

Міф 4. Жінки у всьому шукають власну вигоду. Чоловіки й досі побоюються успішних жінок, які почали носити брючні костюми, заробляти великі гроші і їздити на дорогих авто. І багатьом навіть не спадає на думку той факт, що увесь цей успіх – результат кропіткої роботи. 

Міф 5. Секс повинен бути, як у кіно. Світ продовжує культивувати секс. Різноманітні порнографічні сюжети на будь-який смак, популярні секс-гаджети і не тільки… Але правда у тому, що більшість людей не пробувала нічого, окрім двох стандартних поз і символічної прелюдії. Потреби класичної сімейної пари і тренди сексуальної культури – це дві паралелі, які поки що навряд чи перетнуться. 

Текст: Дар'я Андрійчук  

3 5 18
Фото: www.instagram.com/dirtybootsandmessyhair
Спецпроекты

Топ-5 поз для гарантированного оргазма

Если ты из тех, кто не может испытать оргазм от одного лишь проникновения – следующие позиции станут для тебя настоящей находкой.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

50 лучших секс-советов всех времен

Из года в год, из месяца в месяц Cosmo продолжает накалять страсти - мы решили собрать самые горячие секс-советы со всего мира. Уверены, тебе будет, чем заняться с твоим Кристианом Греем. Практика после прочтения обязательна.

Ты и он / Секс
Надо прочитать

5 способов сделать позу догги-стайл более чувственной

Животная страсть может сочетаться с нежными чувствами!

Loading...
Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-7 секретов самого лучшего секса в твоей жизни

Сексолог плохого не посоветует!

Уроки кунилингуса: кто, куда, как и зачем

До сегодняшнего дня в мире существовало две большие загадки. Тайна черной дыры – была раскрыта учеными 10 апреля 2019 года. Тайна кунилингуса – станет раскрытой прямо в этом материале. 

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Що робити, якщо у вас різний сексуальний темперамент?

Як вирішити делікатну проблему?

Тайный код сексуальности: правила и секреты, которые ты должна знать

Мода – понятие непостоянное, поэтому угнаться за ней бывает совсем непросто. Хорошо, что некоторые вещи остаются стабильными – например, секреты сексуальности, которые работают в любое время и в любом месте. Осторожно: когда ты начнешь применять их в жизни, отбоя от парней просто не будет!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Топ-7 секретов самого лучшего секса в твоей жизни

Сексолог плохого не посоветует!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Доказано наукой: топ-10 главных эрогенных зон мужчины

Спойлер: пенис не на первом месте!

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Мифы и правда: 10 секс-действий, при которых ты можешь забеременеть

Прочти это внимательно, если сейчас ребенок не входит в твои планы!

Ты и он / Секс
Это интересно

9 советов, как сделать лучший эротический массаж мужчине

После такого он будет готов ради тебя на любые подвиги! 

Ты и он / Секс
Надо прочитать

Его мнение: 5 секс-поз, которые больше всего любят мужчины

Даже не сомневаемся, что они понравятся и тебе! 

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.