Топ-5 популярних міфів про секс, у які потрібно перестати вірити прямо зараз

Ты и он / Секс
Фото: www.instagram.com/dirtybootsandmessyhair
Cosmo


Здається, у сучасному світі жінка уміє все: досягати успіху в кар’єрному плані, влаштовувати затишок вдома, правильно виховувати дітей і бути королевою у ліжку. Але чи так це насправді? Cosmo.com.ua розібрався у питаннях жіночої сексуальності і готовий знищити популярні стереотипи про секс.

Міф 1. Оргазм отримують усі. Нині актуальною є думка про те, що жінки можуть отримати оргазм навіть після короткого статевого акту. Під впливом цього судження чимало жінок влаштовують своїм партнерам театральні вистави і запевняють подруг, що насправді це можливо. 

Міф 2. Жінки почали частіше думати про секс. У нашу епоху сексуальний підтекст можна простежити усюди – від рекламних білбордів до музичних кліпів. Але жіноча природа не підпорядковується модним трендам. Науково доведено, що жінки, як це було й раніше, хочуть займатися коханням рідше, ніж чоловіки. Учені запевняють, що усьому причина рівень гормону тестостерону. Його кількість у жіночому організмі у 10-20 разів нижча, ніж у сильної статі. 

Міф 3. Усі жінки – спеціалістки в оральному сексі. Цей вид інтимної близькості – не тільки одна з найбільших сексуальних фантазій чоловіків, а й найобговорюваніша тема, оповита міфами. А найпоширенішою є думка про те, що мінет – вміння, на яке здатна кожна дівчина. Не бажаючи відставати від трендів, жінки часто пересилюють свої бажання і намагаються стати богинями орального сексу. Насправді ж дослідження сексологів доводять, що мінет від партнерок не влаштовує майже половину опитаних чоловіків. 

Міф 4. Жінки у всьому шукають власну вигоду. Чоловіки й досі побоюються успішних жінок, які почали носити брючні костюми, заробляти великі гроші і їздити на дорогих авто. І багатьом навіть не спадає на думку той факт, що увесь цей успіх – результат кропіткої роботи. 

Міф 5. Секс повинен бути, як у кіно. Світ продовжує культивувати секс. Різноманітні порнографічні сюжети на будь-який смак, популярні секс-гаджети і не тільки… Але правда у тому, що більшість людей не пробувала нічого, окрім двох стандартних поз і символічної прелюдії. Потреби класичної сімейної пари і тренди сексуальної культури – це дві паралелі, які поки що навряд чи перетнуться. 

Текст: Дар'я Андрійчук  

Рейтинг / 0
3 5 14