Тотальна спокуса: 5 фільмів про зради у стосунках

LIFESTYLE / Культура
Фото: Кадры из сериалов
Cosmo

Одне із найжахливішого, що людина може зробити – зрадити іншу. А особливо, якщо це твоя споріднена душа. Що штовхає людей на такі вчинки? Що робити, якщо тебе зрадили? Як позбутися почуття провини? До твоєї уваги добірка із 5 комедійних та філософських кінострічок, які доводять, що зрада – не привід занапастити своє життя. Для когось це поштовх для розриву стосунків, а для інших – початок нового кохання. Дивись і роби власні висновки.

Дике життя, 2018

Подружня пара Джеррі та Жанет Брінсони разом зі своїм сином Джо переїжджають до Монтани в пошуках кращого життя. Джеррі втрачає роботу у гольф-клубі і починає працювати пожежником. А Жанет втомилась від ролі домогосподині й влаштовується на роботу інструктором в басейні. Так, на очах у свого сина жінка заводить роман із заможним клієнтом. 

Інша жінка, 2014

Марк – красунчик, який може завоювати будь-яку жінку. І хоча вдома на нього чекає дружина Кейт, він крутить роман з Карлі. Та що він робитиме, коли брехня випливе на поверхню? Ображені дівчата замість того, щоб боротися одна з одною, вирішують провчити Марка раз і назавжди. 

Найкраща пропозиція, 2012

Директор аукціонного будинку Вергілій Олдман обожнює купувати культурні цінності. Таким чином, він проживає життя у повній самоті. У чоловіка є вілла, де він зберігає усі витвори мистецтва. Одного дня йому телефонує незнайомка Клер і просить професіонала оцінити її меблі. Через хворобу Клер не може зустрітися з Олдманом і запрошує його до себе. Таємнича жінка все більше манить затятого холостяка. 

Хлоя, 2009

Кетрін підозрює свого чоловіка у зраді. Щоб вивести його на чисту воду, жінка наймає повію Хлою. За гонорар дівчина погоджується звабити чоловіка і надати Кетрін детальний звіт щодо їхньої зустрічі. 

Минулої ночі в Нью-Йорку, 2009

Майкл та Джоанна нещодавно одружилися. Вони проживають у великій квартирі в центрі Мангеттену. І, здається, ніщо не може порушити їхнього спокою. Однак є одна дрібниця – Джоанна підозрює, що Майкл не байдужий до своєї колеги Лаури. Але не беручи до уваги сумнівів, дівчина відпускає коханого у відрядження. А сама випадково зустрічає чоловіка з минулого – свого екс-коханця, драматурга Алекса.  

Рейтинг / 0
5 5 5