У wish-list: Тіна Кароль і Kachorovska випустили весняну колекцію взуття

Мода / Fashion news
19 марта 2021
Cosmo

Після успіху першої колаборації Тіна Кароль і український взуттєвий бренд Kachorovska продовжили співпрацю. Як результат — нова весняна капсульна колекція Tina Karol x Kachorovska. І від краси просто засліплює очі!

Ідея колаборації Tina Karol x Kachorovska залишилася незмінною — це любов до себе під теґлайном «Сама собі свято». Кампейном весняної колекції стала історія про прийняття різних сторін своєї особистості. «Ми заслуговуємо бути яскравими. І насамперед ми хочемо залишатися собою! Розкрити характер, відповідати настрою нового дня, привертати увагу, чути компліменти, не зраджуючи собі, бути щасливою, ніби ти сама собі свято — моя нова колекція про це», — говорить Тіна Кароль.

У рекламній кампанії весняної колекції Тіна Кароль зіграла трьох героїнь, кожна з яких уособлює той чи інший прояв однієї жінки. «Ці відео — ніби маленькі подорожі у підсвідомість з метою більше дізнатися про себе та свої бажання. Прийняти та полюбити свою внутрішню «дитину», або гедоністичну натуру, або «кар’єристку», окремо й разом —  це і є любов до себе. Адже гармонія народжується в поєднанні різних сторін», — говорить Марія Слензак, арт-директорка Kachorovska. 

До весняної колекції Tina Karol x Kachorovska увійшли сабо та мікросумка у трьох нових відтінках з квітковим принтом — хакі, пильно-рожевому й жовтому. Яскравий насичений принт гармонійно поєднується з тендітним силуетом взуття. 

«Одна з головних особливостей взуття Tina Karol x Kachorovska — ідеальна колодка. Вона розроблена нами так, що високі підбори носити напрочуд легко. Спеціально для Kachorovska її виготовили на італійській колодковій мануфактурі з 80-річною історією» — говорить Аліна Качоровська, засновниця та CEO Kachorovska.

Весняна колекція Tina Karol x Kachorovska вже доступна у магазинах Kachorovska у Києві та Одесі, а також в інтернет-магазині kachorovska.com.

5 5 2
Спецпроекты
Реклама

PUMA випустила нову екологічну йога колекцію EXHALE

Обличчям кампанії та героїнею локального відео в Україні стала українська журналістка та блогерка Аліса Ілієва.

Мода / Fashion news
Надо прочитать

Sleeper снял видео о мифах, связанных с аутизмом

И перечислит часть денег от продаж голубых вещей на балготворительность.

«Вона надихає»: Puma представляє кампанію про жінок, які рухають цей світ

Головна місія кампанії — створити спільноту, в якій жінки обмінюватимуться історіями успіху, надихатимуть одна одну та відзначатимуть досягнення жінок по всьому світу.

Loading...
Мода / Fashion news
Надо прочитать

Club C Legacy: Reebok выпустили новую интерпретацию культовой модели кроссовок

Переосмысленная классика 80-х в новой кампании бренда о поиске баланса и спокойствия в окружающем нас хаосе.

Мода / Fashion news
Это интересно

5 улюблених модних прийомів Лесі Українки

Деякі можна використати й сьогодні.

Хочешь больше узнать про "Тренды Моды"?

ТОП-5 украинских fashion-брендов, о которых говорят все

Рассказывает Юлия Савостина, основательница проекта Made in Ukraine.

Гороскоп
Мода / Fashion news
Это интересно

Reebok Nano X1: сенсационные кроссовки для всего

Reebok показал свои самые прогрессивные и универсальные кроссовки серии Reebok Nano, которые подходят для любых видов тренировок.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.