Українки зможуть надихнути своїми історіями успіху жінок з усього світу

Твоя жизнь / Lifestyle
25 февраля 2021
Cosmo

Компанія Avon запустила глобальну платформу My Story Matters («Моя історія має значення»), на якій жінки з усього світу можуть поділитися історіями сили, становлення, подолання труднощів, перемог та успіхів — великих і маленьких — у різних сферах життя. Місія ініціативи — показати, що успішність має безліч виявів та ролей і надихнути жінок на те, що вони вважали неможливим. Щоб відзначити кожну історію, Avon перерахує по 1 долару США благодійним організаціям, що підтримують жінок 2021-го. 

Мета проєкту — зробити жіночі голоси помітнішими у світі, де їх чути не так гучно, як чоловічі, і розповісти всім про силу, сміливість та унікальність жінок, їхні повсякденні перемоги й надзвичайні тріумфи. Кожна історія важлива, бо показує світові, на що здатні жінки, і надихає інших на великі чи маленькі звершення. 

Avon закликає якомога більше українок поділитися своїми розповідями, адже це може допомогти іншим подолати стереотипи, що, на жаль, досі панують у нашому суспільстві та нашій свідомості, і зробити життя щасливішим. 

  «У сучасному світі історії успіху, перемог і навіть невдач усе ще лунають переважно чоловічими голосами. Жінок чути менше, і це прикро, бо їм є що розповісти світові — як про високі злети, так і про буденні перемоги. Жінки ставлять перед собою великі цілі, кидають собі виклики, але досі мовчать про шлях до мети, уважаючи, що вони недостатньо успішні чи реалізовані, щоб ділитися своїми історіями зі світом. Статистика в нашій країні це підтверджує: 61% українок, за даними нашого дослідження, вважають себе не реалізованими повністю, через що почуваються нещасливими. Тому ми долучаємося до глобальної ініціативи й закликаємо наших жінок ділитися історіями як сили й успіху, так і невдач або втрат, щоб зробити жіночі голоси помітнішими й сказати світові: ось що ми можемо!» — прокоментувала Єлизавета Коробченко, генеральна директорка Avon Україна, Грузія.

Кожна жінка має свою історію сили, велику чи маленьку, і кожна така історія показує їй та світові: #осьщояможу! Діліться своїми історіями перемог і надихайте інших на те, чого від них не очікують, а ще самі шукайте натхнення в історіях жінок зі всього світу на платформі проєкту

4 5 2
Спецпроекты
Реклама
Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

Как Луна влияет на твою личную жизнь

Спойлер: сильнее, чем ты думаешь!

Твоя жизнь / Lifestyle
Это интересно

10 міцних зіркових пар, які живуть без штампу в паспорті

Це аж ніяк не заважає їхньому коханню.

Loading...
Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

7 способів зробити добру справу прямо зараз

Робити добрі справи не завадять ні погодні умови, ні пандемія, ні брак часу. Адже піклуватися про інших можна в улюбленій теплій квартирі, витрачати на це кілька хвилин. Ми підготували список ідей добрих справ, які можна зробити онлайн або просто вдома. 

Твоя жизнь / Lifestyle
Надо прочитать

Полный гороскоп на 2021 год для всех знаков Зодиака

Узнай, что готовит тебе этот год!

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп

Для wow-образов: 5 акцентных украшений, о которых мечтает каждая девушка

Стильные и безумно красивые. Такие ты точно захочешь заполучить в свою коллекцию.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.