Усього дві фрази, які потрібно казати коханому щодня

Ты и он / Отношения
Фото: www.instagram.com/haileybieber
Cosmo

Перебуваючи у тривалих стосунках, ми забуваємо про важливе — слова ніжності. Замість того, щоб зізнатися партнеру у своїх почуттях, ми засипаємо його докорами і мовчимо про свої образи. У цьому впевнений й відомий французький психолог Каміль Рош. Він стверджує, що ситуацію врятують всього дві фрази, які твоя половинка повинна чути щодня, — «Дякую» і «Вибач мене».

Здається, це такі прості слова, але декому з нас їх нелегко промовити. Експерт радить переступити через свою гордість і давні образи й навчитися прощати. Слова подяки і прощення нагадають вам обом, що стосунки — не буденність, а дещо сокровенне. Те, що ти знайшла свою людину — особливий подарунок, який потрібно оберігати. 

Однак психолог зауважує, що із цими фразами не варто перебільшувати. Важливо не ставитися до слів легковажно і дочекатися правильного моменту. В іншому разі, твій партнер може тебе не зрозуміти або ж навіть сприйняти це, як твою безхарактерність і надмірну м’якість. Згідні, в усьому потрібна міра. Тож знайти золоту середину і бережи своє кохання!

Рейтинг / 0
5 5 17