В Україні відбулося нагородження премії «Земля Жінок» 2020 від Фонду Yves Rocher

Cosmo

12-го березня в Києві відбулася церемонія вручення премії «Земля Жінок» 2020, на якій було відзначено найкращі екопроєкти, створені жінками.

Церемонію проводять в 15 країнах світу. Зокрема у Франції, Україні, Німеччині, Швейцарії, Марокко, Португалії та багато інших.

Ціль премії — підтримка жінок в боротьбі за збереження навколишнього середовища, фінансування й розвиток потенційних глобальних ініціатив, які в подальшому направлені на вирішення екологічної кризи нашої планети. Традиційно жюрі премії обирають три найкращих екопроєкти. Авторки цих ініціатив отримують гранти на їх подальший розвиток.

Нагадаймо, Фонд Yves Rocher був заснований більше 25 років тому як втілення відображення цінностей сім’ї Роше. Головна місія Фонду Yves Rocher — активно діяти на захист нашого спільного майбутнього та разом змінити світ на краще.

В рамках заходу було оголошено імена переможниць премії «Земля Жінок» 2020 року. Ними стали:

  1. Світлана Петраковська — лауреатка премії 1-го ступеня з проєктом «Зелені янголи солоних озер». Проєкт направлений на захист прибережних захисних смуг солоного озера Бурнас за рахунок створення екобун (хвилерізів) з виноградної лози по периметру лиману, що забезпечують намивання нової берегової лінії, а також висадження 8,5 км 3-ярусного рослинного поясу з дерев та кущів, що укріплюватимуть схили берегів лиманів Бурнас, Алібей та Курудіол.
  2. Яніна Лучейко — лауреатка премії 2-го ступеня з проєктом «Відповідальне ставлення до природи для збереження природи Карпат». Проєкт направлений на збереження природи Карпат і здоров’я жителів від шкідливого впливу відходів шляхом запровадження сортування відходів і навчання відповідальному споживанню: створення книжки-посібника для навчання дітей дошкільного і молодшого шкільного віку про сміття і його вплив на здоров’я та природу, проведення екоакції з прибирання місцевості від побутового сміття, проведення екопікніків для дітей та їх батьків з метою навчання, екологічного виховання дітей.
  3. Надія Костіна — лауреатка премії 3-го ступеня з проєктом «Зцілення природою: лікування аутизму та дитячого церебрального паралічу». Проєкт має на меті адаптацію та реабілітацію дітей-аутистів, а також дітей та молоді з іншими фізичними та розумовими порушеннями шляхом природореабілітації. Завданням проекту є використання інноваційних американських та європейських методик з метою покращення станів аутизму та ДЦП у вихованців Лубенської спеціальної школи-інтернату.

Нагороди переможцям вручали Аташе з питань співробітництва Посольства Франції в Україні Шарль Метьйо, генеральна директорка компанії «Ів Роше Україна» Анна Запталова та фронтмен гурту «Антитіла» і молодіжний посол ЮНІСЕФ в Україні Тарас Тополя.

5 5 2
Спецпроекты

TikTok — самая популярная соцсеть в мире: как ее покорили Настя Каменских и бренд INTERTOP

На ивенте, который недавно прошел в Киеве, певица рассказала о секретах создания контента для соцсети и провела мастер-класс!  

Твоя жизнь / События
Надо прочитать

Girl power: ООН Жінки та Український інститут вручать премії Women in Arts 2020

Мета премії — звернути увагу на досягнення жінок у мистецтві.

Loading...
Твоя жизнь / События
Это интересно

10 правил крутой вечеринки: secret party «Можно без пары» от IQOS

Что делать, если тебя пригласили на секретную вечеринку.

Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Ванесса Хадженс

Какая разница. Мешает ли возраст отношениям?

Офис + фриланс! Как найти баланс

Angry words: что делать, если тебя хейтят в сети

Сезон открыт: новые тренды в моде, красоте и путешествиях


Твоя жизнь / События
Надо прочитать

Ukranian Fashion Week FW20-21: розклад нового сезону

Новий сезон українського тижня моди.

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?
Гороскоп

Сила девочек: Name of Project отпраздновали окончание первого сезона нового онлайн-формата

Как изменилась жизнь участниц и почему тебе тоже нужно принять участие — в этом материале.  

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.