Відео дня: гурт Бумбокс презентував кліп на пісню «Ангела»

LIFESTYLE / Культура
29 октября 2020
Cosmo

Прем`єра дня: гурт Бумбокс презентував довгоочікуваний кліп на пісню «Ангела», що була записана за участі Саші Кольцової з гурту Крихiтка. У пресрелізі альбому Андрій Хливнюк називає трек «хіп-хоп піснею з теплим аналоговим звуком, записаною напередодні великого потрясіння в його житті».  

Питання, чи знімати кліп на «Ангела», насправді ніколи не виникало. Знімати і якомога швидше. Восени 2019 року Бумбокс запропонували режисерці Анні Бурячковій (в портфоліо Анни кліпи для Океану Ельзи, Onuka, Brutto та інших) написати сценарій. Анна сценарій написала, він був дуже цікавим, але через тур «ТКР» і пандемію коронавірусу не був реалізований.

У липні 2020 Андрій Хливнюк розповідає Стасу Гуренко (режисеру кліпів «Безодня» і «Твiй номер/Плющ») і Олексію Согомонову, продюсеру ББ, яким він бачить кліп. Ідея вражає — використовуючи символізм класичного голландського натюрморту, Андрій пропонує створити в кадрі мікс з предметів різних епох, сховавши в декораціях трьохсотрічної давнини сувору українську реальність зразка 2020 року.

Кліп  «Ангела» — це життя головного героя за п`ять хвилин і спроба за ці ж п`ять хвилин показати, що роз`їдає нашу країну впродовж 30 років з моменту здобуття Україною незалежності: натюрморти змінюють сцени з Андрієм, який співає, кричить, стрибає, тіло якого вкривається татуюваннями на кримінальну, любовну, військову й релігійну тематику, шрамами та опіками. Зі  «свого хлопця» Андрій Хливнюк перетворюється на персонажа, за якого ви навряд чи схочете віддати заміж свою дочку.

«В чому цікавість кліпу? Хлопці (Олексій Согомонов — продюсер Бумбоксу і Стас Гуренко - режисер кліпу «Ангела») вхопилися за мою ідею з голландським натюрмортом. Я запропонував метафоричність. Не вигадувати, а згадати голландський ренесанс і показати тими ж фарбами, тими ж засобами реальність, яку тоді вони показували і яка є зараз. Усі знають, як багато було табу в мистецтві XV-XVII столiть. Кожна річ на натюрморті тодi мала символічне значення, а якщо вони разом, ці речі, то це кричущий символізм.

За період від написання пісні до видання кліпу пройшло достатньо подій в Україні і в світі, вагомих настільки, що би можна було заховати їх в тіло цього кліпу і в натюрморти, які ми використали там… Деякі дуже прямолінійні, над деякими доведеться «постопкадрити» тим, кому це цікаво, і подумати, чому це, звідки це, до яких подій приурочено? Це протест, нагадування? Так, клiп «Ангела» — нагадування нам в першу чергу, як авторам, про те що мистецтво має задавати питання суспільству і реальності», — коментує прем`єру Андрій

Давай дивитися! 

Фото: Артур Радько і Олексій Чарей

5 5 3
Спецпроекты
Реклама
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

8 самых захватывающих новых сериалов, основанных на реальных событиях

Некоторые из них уже есть в доступе, а некоторые — придется подождать!

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-15 самых популярных фильмов 2020 года

Самые успешные новинки Netflix, HBO и не только. 

Loading...
Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Алла Костромичева

Вечер классики: старые ромкомы, музыка старше тебя и мода 80-х

Sex-мифы, о которых пора забыть (мы же все взрослые люди)

Вогнали в краску: главная бьюти-проблема этого года

Как не попасть на работу к несносному боссу


Подпишись на новостную рассылку Cosmo
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-5 стильных сериалов, которые ты могла пропустить

То что нужно для вечера после тяжелого рабочего дня!

Гороскоп
LIFESTYLE / Культура
Это интересно

Топ-10 лучших сериалов 2020 года

По версии Rotten Tomatoes. 

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

LIFESTYLE / Культура
Надо прочитать

Когда совсем грустно: топ-5 книг, которые помогут привести мысли в порядок

Научат, как фокусироваться на том, что действительно важно, и успокоить свой ум.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.