Відео дня: два паралельні світи у новому кліпі Tvorchi «Віч-на-Віч»

Cosmo

Tvorchi презентують кліп на свій танцювальний сингл «Віч-на-Віч», в якому поєднали ретро-стиль 80-их та футуризм, а також реальний та віртуальний світи.

Голограми, VR, зйомки за допомогою швидкісних дронів — у новому кліпі Tvorchi експериментують з технологіями та продовжують розвивати соціальну тему самоідентифікації. «Віч-на-Віч» — це історія одного героя на зламі двох світів: реального та віртуального.  

Сюжет розкриває історію героя (Джеффрі), що залишившись віч-на-віч з собою, поринає у віртуальну реальність за допомогою музичного провідника (Андрія) та VR-окулярів. У паралельному світі герой зустрічає особливу дівчину, та йому залишається з’ясувати: вона справжня чи це лише голографічна метафора у його свідомості. 

«Тільки наодинці з собою ми можемо відповісти відверто, чого нам насправді хочеться. Завдяки VR-окулярам ми показали, що можна, зрозуміти свої бажання, заглянувши в себе, в наш особистий світ. Але в той же час, ми даємо зрозуміти, що тільки в реальному житті ми можемо втілювати бажання по-справжньому, відчувати і переживати всі емоції», — розповіли Tvorchi. 

Режисером кліпу «Віч-на-Віч» став Кирило Сулига. Це вже друга спільна робота Tvorchi з режисером: раніше Кирило зняв для гурту кліп #не_танцюю, який на YouTube переглянули вже більше 1,5 млн разів. 

Для образів стилісти підібрали ретро-стиль 80-их років, який був заявлений раніше на обкладинці треку «Віч-на-Віч». За футуризм відповідають кадри, реалізовані завдяки технологіям під час зйомки та монтажу. Знімальний процес тривав більше 14 годин. 

Давай дивитися!

4 5 1
Спецпроекты
Реклама

Конец эпохи «Семейства Кардашьян»: вспоминаем самые смешные, обсуждаемые и драматичные моменты реалити

10 июня этого года зрители увидели финальный эпизод шоу. Путешествуем по 20 сезонам и вспоминаем легендарные моменты.

Loading...

Топ-7 новых сериалов лета 2021, которые нельзя пропустить

Долгожданные новинки и продолжение любимых сериалов.

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

9 новых сериалов Netflix, которые нельзя пропустить

Долгожданные продолжения и лучшие новинки!

Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.