Відповідь учених: скільки потрібно часу, щоб забути колишнього

Ты и он / Отношения
20 декабря 2019
Cosmo

Думаємо, ти не одноразово чула фразу: «Час лікує всі рани». Та у суворій реальності йому не завжди вдається впоратися з важким розривом. Розлука — це завжди непросто. У цей період неможливо обійтися без розбитого серця й емоційних пристрастей. Ти провела з ним декілька місяців або років, зізнавалася в коханні, ділила побут, радість та невдачі — і ця близькість залишається актуальною навіть через тривалий час.

Навіть якщо тобі хочеться, щоб ваші почуття залишилися у минулому, і ти нарешті відпустила ситуацію, в голові крутиться думка: «Чому він так легко мене забув?». Ти аналізуєш соцмережі, помічаєш, що він непогано проводить час. Знову думки: «Як він сміє бути щасливим без мене?».

Як же позбутися нав’язливих роздумів? Скільки потрібно часу? Відповідь знають американці! За результатами дослідження, опублікованого в американському «Журналі позитивної психології», парі потрібно понад 11 тижнів (близько трьох місяців), щоб зцілитися після розриву стосунків. Учені зауважують, що термін не залежить від ситуації. Тобто страждають абсолютно всі: й ініціатор розриву, і той, кого покинули. 

Отже, те, що твій колишній намагається показати ідеальне життя після розлуки в інстаграм, не означає, що він безсердечний і зовсім тебе не пам’ятає. Звісно, чоловіча природа працює дещо по-іншому, але байдужим їх назвати точно не можна. 

У будь-якому разі хочеться побажати кожній змиритися з тимчасовою печаллю. Поговори із близькою подругою, побудь наодинці з собою і переконайся, що протягом наступних 11 тижнів твій екс буде таким же нещасливим, як і ти. Схоже, світ не такий несправедливий, як міг здаватися, чи не так?

5 5 6
Фото: кадры из фильма
Спецпроекты
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

In love again: 5 простих способів освіжити стосунки 

Застосуй на практиці вже зараз!

Loading...
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Тільки не це: 7 твоїх звичок, які дратують чоловіків

Не роби цього, якщо хочеш бути щасливою у стосунках. 

7 признаков того, что он по уши в тебя влюблен

Рассмотрим верные признаки того, что твой новый парень испытывает к тебе большое и светлое чувство.

Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Розповідаємо більше про популярне віяння у сучасних стосунках.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.