Як це було: Яніна Соколова представила автобіографічний проект «Я, Ніна»

Твоя жизнь / События
Cosmo

Нещодавно Яніна Соколова опублікувала на своїй сторінці у Facebook пост, який підірвав мережу – у ньому телеведуча зізналась, що за сім місяців поборола рак, і анонсувала свій соціальний проект, покликаний змінити ставлення соціуму і держави до онкохворих. А вже у вівторок, 4 червня, в самому серці Києва на новій алеї, що під Національний Музеєм Історії України, Яніна у рамках прес-конференції представила власний мультимедійний проект «Я, Ніна», який складатиметься з однойменної автобіографічної книги, художнього фільму та саундтреку до нього.

Головні ролі у стрічці, режисером якої став Володимир Харченко-Куликовський, зіграють Яніна Соколова (тележурналістка Ніна), Валерія Ходос (хірургиня Олександра) та Валерій Харчишин (чоловік Ніни). Фільм покаже історію однієї хвороби, яка, можливо, змінить життя багатьох людей. 

Окрім телеведучої, на прес-конференції з промовою виступили лікарі-онкологи, представники медичних центрів та благодійних організацій. Представники клініки Добробут закликали усіх регулярно моніторити стан свого організму, щоб діагнустувати проблеми на ранніх стадіях. Свою підтримку проекту також виказала Українська Біржа Благодійності, представниця якої розповіла про старт флеш-мобу #Яживу в підтримку проекту «Я, Ніна».

Режисер та арт-куратор Geo Leros продемонстрував картини та ескізи художників, які створювали свої мурали у Києві – всі роботи згодом будуть виставлені на благодійний аукціон в підтримку проекту «Я, Ніна». Марічка Маковецька розповіла про соціальну ініціативу Hair For Share, що займається виготовленням перук для онкохворих дітей, які внаслідок хіміотерапії втратили власне волосся.

Також команда проекту «Я, Ніна» презентувала пісню, яка стане саундтреком до фільму – пісню «Сьомий день» гурту «Друга ріка». Справжнім сюрпризом для всіх став живий виступ Валерія Харчишина та Юри Самовілова & Гуртом, які заспівали пісню «Іменем твоїм» на вірші Василя Симоненка, який у віці 28 років помер від раку нирок. На пісню «Іменем твоїм» буде також відзнято кліп, який складатиметься з кадрів фільму «Я, Ніна».

Не залишив байдужим нікого і соціальний флеш-моб. Команда проекту «Я, Ніна» запросила пов’язати на дерев'яну драбину жовті стрічки всіх присутніх, хто в своєму житті стикнувся з темою онко, у кого хтось з родичів, друзів чи знайомих захворів на рак та білі стрічки, якщо людина не стикалася з недугом близько.

Підтримати проект можна тут.

Рейтинг / 0
4 5 4