Як вивчити англійську мову: корисні лайфхаки від Сергія Притули

Звезды / Новости
30 сентября 2020
Cosmo

Ведучий «Хто зверху?» (Новий канал) Сергій Притула вільно розмовляє англійською. Він поділився парочкою порад, які стануть у пригоді тим, хто хоче нарешті вивчити мову Шекспіра

Хороший учитель

Вивчати англійську Сергій почав ще у школі. За словами ведучого, досягти успіху в цій справі йому допомогла вчителька.

— Мені дуже пощастило з Ганною Пилипівною, вчителькою англійської мови, яка підтягнула мене до того рівня, що, починаючи десь із сьомого-восьмого класу я регулярно їздив на обласні олімпіади, — ділиться Сергій.

Висновок: вивчення предмета багато в чому залежить від учителя. Звісно, можна вивчати англійську самостійно, за допомогою матеріалів в інтернеті. Та ніщо не замінить живе спілкування, тим більше, з фахівцем. Репетитора можна знайти як онлайн, так і в найближчій мовній школі. Найкраще підійдуть індивідуальні або заняття в групах до чотирьох людей.

Мовне середовище

— У моєму випадку вивчення англійської поділилося на кілька етапів: перший — це школа, другий — це коли я поїхав на навчання та заробітки до Англії, — говорить Притула. — Я жив у Лондоні майже рік, і це, мабуть, найкраще вплинуло на мою англійську. Бо найкрутіше для вивчення іноземних мов — це коли ти потрапляєш у мовне середовище.

Але не всі мають можливість поїхати за кордон, в англомовну країну, і жити там тривалий час. Кращий вихід — знайти носія мови в інтернеті, спілкуватися з ним наживо або листуватися.

— Мій син спілкується з американцем онлайн, таким чином він відточує розмовну англійську, що й вам рекомендую! — радить Сергій.

Беремо ці поради до уваги!

5 5 1
Фото: пресс-служба
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Хочешь больше узнать про "Звезд"?
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.