Як зустріти чоловіка мрії у Новому році

Ты и он / Отношения
27 декабря 2019
Cosmo

Новий рік — гарний привід почати життя з чистого аркуша. Сьогодні Cosmo надихне тебе на нове кохання та щасливі стосунки. Розповідаємо, як запрограмувати себе на позитив і нарешті зустріти чоловіка мрії.

Намалюй його образ

Напередодні свята обов’язково виділи декілька годин у тиші й відтвори у голові образ ідеального для себе чоловіка. Не уявляй улюбленого актора чи знайомого: нехай твій герой буде абстрактним, та все ж із конкретними зовнішніми та внутрішніми якостями. Тобі потрібен харизматичний брюнет із гарним почуттям гумору? Чи може, романтичний блондин із добрим серцем та відкритою душею? Домовся із собою, загадай бажання, і твої мрії неодмінно матеріалізуються.

Забудь про минуле 

Негативний досвід минулого робить нас обережним. Не можна сказати, що це погано, але перетворюватися у параноїка теж не варто. Якщо тебе образили в минулому, ситуація не обов’язково повториться. Намагайся зберегти у пам’яті лише приємні моменти і відпустити ситуацію. Якщо навчишся цьому прийому, щастя знайде тебе самостійно. Адже не варто витрачати сили на химерні хвилювання, коли можна звернути увагу на щось нове.

Вір у свої мрії

Ми не стверджуємо, що цинізм та прагматичність — це погано, але без краплинки мрійливості життя здається надто сірим. До того ж саме бажання допомагають нам рухатися з мертвої точки. Уяви своє майбутнє максимально точно. Так, вірогідність втілення задуманого має більші шанси на успіх. Навчися також фокусувати всі свої сили на тому, про що мрієш. Мрій про принца, про прекрасного чоловіка, загадуй бажання у новорічну ніч! Адже вона існує саме для цього.

Частіше усміхайся

По-перше, сумних та нещасних жінок ніхто не любить, а по-друге, усмішка може привабити фортуну на твій бік. Диво це чи ні, але бути 1 січня на позитиві означає запрограмувати себе на щастя на 364 дні, що залишилися. Навіть з біологічної точки зору, усмішка провокує викид гормону щастя ендорфіну.

Танцюй!

Тобі не обов’язково вже зараз записуватися на сальсу чи робити на танцполі складні па. Можна просто одягнути сяйливу сукню, зробити новорічний мейк і вилізти з подругами на барну стійку, щоб показати всім, які ви красиві, молоді та веселі!

5 5 10
Фото: Getty images
Спецпроекты
Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Тільки не це: 7 твоїх звичок, які дратують чоловіків

Не роби цього, якщо хочеш бути щасливою у стосунках. 

Loading...

7 признаков того, что он по уши в тебя влюблен

Рассмотрим верные признаки того, что твой новый парень испытывает к тебе большое и светлое чувство.

Що таке гетсбінг і чому цим всі займаються

Розповідаємо більше про популярне віяння у сучасних стосунках.

Ты и он / Отношения
Это интересно

Жили довго і щасливо: топ-3 фактори, які визначають майбутнє стосунків

Це важливо зрозуміти ще на початку вашої історії.

Ты и он / Отношения
Надо прочитать

Почему парни встречаются с одними, а женятся на других: 7 главных причин

Виновата не всегда ты. Но знать, в чем проблема, однозначно нужно.

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.