«З кожним ефіром я ставала все сильнішою і фізично, і морально»: Alyona Alyona прокоментувала свій виліт з шоу «Танці з зірками» 

Звезды / Новости
25 сентября 2020
Cosmo

У минулому прямому ефірі шоу «Танці з зірками» паркет залишила найяскравіша та найсміливіша учасниця цього сезону Alyona Alyona, котра наважилася на участь у проекті, незважаючи на хейт у мережі та навіть у прямому ефірі. Свій ранній виліт з шоу реперка прокоментувала в Instagram. 

«І сумно, і радісно. За все своє життя я ніколи не бувала у дитячих таборах. Але і через багато років я змогла відчути ту атмосферу. Це відбулося на «Танцях з зірками». Зустрічатися разом на репетиціях та після, жити за розкладом, а в дні ефірів навіть і харчуватися за розкладом. Я вдячна цьому проекту, що мала змогу випробувати себе та своє тіло, розкрити себе з різних сторін, про деякі з них я навіть не здогадувалась. 

З кожним ефіром я ставала все сильнішою і фізично і морально і я відчувала у собі потенціал рухатись далі, тому шкода було покинути проект так рано. Але це досвід і це вже перемога, що я пішла на цей проект. Я змогла довести, що наше тіло має невичерпний потенціал! Якщо хтось зможе взяти з мене приклад, я буду неймовірно щасливою», — написала Альона. 

А ми дякуємо зірці за яскраві номери та щотижневу порцію мотивації та натхнення! 

4 5 5
Фото: instagram.com/alyona.alyona.official
Спецпроекты
Реклама
Loading...
Читай Cosmopolitan в 2020

На обложке: Екатерина Кухар

Продолжение следует: наводим порядок в жизни после карантина

Есть идея: главные тренды осени в теории и на практике

Double trouble: вся правда и ложь о грудных имплантах

Себе дороже: этот неловкий момент, когда подруга зарабатывает больше

Афера века: точки G не существует, расходимся!


Хочешь больше узнать про "Звезд"?
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.