Зомбі, танці, «Маскарад»! Неочікувана прем‘єра від гурту «Антитіла»

Cosmo

Гурт «Антитіла» влаштував зомбі-апокаліпсис на Київському морі, щоб презентувати новий сингл та відеокліп «Маскарад». Це друга прем‘єра після нашумілого кліпу «Кіно». І ще одна пісня майбутнього альбому, реліз якого запланований на січень-лютий 2022 року.

«Антитіла» люблять вражати масштабами. І «Маскарад» — не виняток. Більше п‘ятисот людей в кадрі в образах зомбі, сотні костюмів, кілограми гриму та професійні танці. У головних ролях: Тарас Тополя, музиканти гурту «Антитіла» та народний артист України Назар Задніпровський.

«Маскарад — фарс, іронія на самих себе і на те, що коїться навколо нас. У артиста є прекрасна можливість говорити з людьми метафорами і образами, передавати важливий смисл на чуттєвому рівні, на рівні емоцій. Ця пісня саме така. Вона танцювальна, легка, приспів запам’ятовується з першого разу. Проте, як завжди у «Антитіл», не позбавлена змісту.

Я переконаний, що вона стане окрасою літнього сезону. Україна буде підспівувати. В нашій звичній манері, через танцювальну пісню ми хочемо розкрити певні смисли та ідеї. Натякнути, що люди, часто навіть не усвідомлюючи цього, стають в чомусь схожі на зомбі. На когось занадто сильно впливають спотворені новини та дезінформація, і він чи вона починають говорити чужими фразами і жити чужими ідеями, не аналізуючи все власними мізками. Хтось у полоні своїх стереотипів не хоче приймати в життя нові ідеї та тверезі думки. А комусь просто зручно плисти за течією, не задумуючись про наслідки», — говорить Тарас Тополя.

Для участі у масових сценах була задіяна велика кількість прихильників групи, друзів, знайомих та акторів, вже відомих загалу після кліпу «Кіно». Люди їхали з різних куточків України, відгукнувшись на заклик гурту. Актор Назар Задніпровський спеціально змінював свій знімальний графік заради участі в кліпі.

«У мене були заплановані зйомки на цю дату і я ніяк не міг спочатку, але мене настільки захопила ідея, мені так сподобалася пісня, що я зателефонував своїй знімальній групі і попросив перенести зйомки в кіно. Я патріот групи «Антитіла», заради них і заради цієї пісні мені не шкода було перенести зйомки та й в кліпах мене не часто запрошують зніматися.

У мене головна, хоч і коротка роль у кліпі — найнегативнішого і злого персонажа, який, зрештою, перетворює світлого, замріяного Тараса і робить його частиною зомбі-легенду. Мені випала велика честь співати у кліпі. Звичайно, не своїм голосом, але це буде ліпсінг під голос Тараса.

Я уважно слухав пісню, вдумувався в слова і я щиро бажаю хорошої прем’єри та рейтингів, тому що пісня розумна, пісня критична і вона як ніколи на часі. Це хороший вдалий виплеск. Я не скажу, що це вона як отрута скорпіона, яка всіх повинна зачепити і на всіх подіяти, ні. Хтось сприйме її просто як класну танцювальну пісню, а хтось зрозуміє глибше», — розповідає народний артист України Назар Задніпровський.

Наживо пісня «Маскарад» прозвучить ексклюзивно, вперше, на головній сцені фестивалю Atlas Weekend 9-го липня.

5 5 1
Спецпроекты
Реклама

7 лучших книг, которые стоит взять с собой в отпуск

Делимся новинками нон-фикшн и художественной литературы, которые точно скрасят твой отдых.

Loading...
Подпишись на новостную рассылку Cosmo
Гороскоп
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

LIFESTYLE / Культура
Это интересно

7 найкращих міні-серіалів HBO

Кожен з них не відпустить тебе до останньої серії. 

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.