5 найпопулярніших міфів про білизну, в які варто перестати вірити

Тело / Здоровье
Фото: instagram
Cosmo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Intimissimi (@intimissimiofficial)

Поняття спідньої білизни з’явилося на початку ХХ сторіччя. Відтоді навколо неї почалося чимало обговорень. Одні вважають, що білизна повинна бути пошита виключно з натуральних матеріалів, інші запевняють, що в жодному разі не можна носити моделі з кісточками, а треті переконані, що неправильно підібраний бюстгальтер може спровокувати рак. Що з цього правда, а що – міф, розбирався cosmo.com.ua.

Міф 1. Бюстгальтер можна легко купити без примірки.

Із появою такого розмаїття інтернет-магазинів, здається, що витрачати час на похід у магазин більше немає сенсу. Та хочемо зауважити – тільки не у випадку зі спідньою білизною!
Якщо плануєш купити декілька різних моделей, врахуй, що розмірна сітка кожного бренду може відрізнятися. Тому якщо ти звикла купувати бюст 75 B, в іншого виробника ідеальний для тебе варіант може бути 80 A.

Міф 2. Тобі не потрібна допомога консультанта.

Вважаєш, що знаєш своє тіло краще, ніж будь-хто інший? Ми готові посперечатися! Не ігноруй допомогу консультанта, коли приміряєш білизну. По-перше, він чудово знає асортимент, а по-друге, враховуючи досвід, зможе підібрати бездоганну модель навіть на око. Допомога професіонала безсумнівно пришвидшить твій шопінг.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Women'secret (@womensecretofficial)

Міф 3. Бюстгальтер із кісточками шкідливий для здоров’я.

Цей міф не має жодних медичних підтверджень. Маммологи стверджують, що правильно підібраний бюстгальгер не спричинить шкоди здоров’ю – із кісточками чи без них.

Важливо розуміти, яку саме функцію виконують кісточки. Саме вони сприяють правильному розподілу навантаження на чашки і бретелі бюстгальтера. Якщо ти обрала якісну модель, то кісточки виготовлені таким чином, щоб уникнути будь-яких травм. В основному вони нагадують тонкі та гладкі металеві пластини з пластиковими кінцями. Такі кісточки не деформуються і не пошкоджують тканину.

Міф 4. Одного бюстгальтера вистачить на всі випадки життя.

Для різних життєвих ситуацій потрібна відповідна білизна. Спорт, робота, світський захід… Для кожної події – свій зручний варіант. Адже у вишуканій мереживній моделі тобі буде незручно займатися йогою, чи не так?

Експерти запевняють, кожна із нас повинна скласти свій мінімальний набір:

- моделі на щодень (чорний, беж, білий);
- набір для подорожей (легкі та м’які, з натуральних тканин);
- на вечір (з ефектним декором, мереживом, push-up тощо);
- білизна для спорту (моделі, що щільно прилягають, підтримують і фіксують груди).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Victoria's Secret (@victoriassecret)

Міф 5. Білизна повинна бути пошита тільки з натуральних тканин.

Лікарі радять обирати білизну відповідно до погодних умов, призначення та твоєї активності протягом дня. До прикладу, бавовна – чудовий варіант для дому, спорту, подорожей, але не для роботи або вечірнього виходу.

Текст: Дар'я Андрійчук


Рейтинг / 0
5 5 5