3 простих варіанти трендової укладки на літо

Швидке укладання для повсякдення і для особливих випадків


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @wedlocks_

опубліковано: 11 липня 2024

Реклама

Хвіст, зібраний з половини волосся, «східний хвіст», half ponytail або half up half down — класика серед укладок, яка має настільки витончений і фотогенічний вигляд, що в різноманітних варіаціях є однією з найпопулярніших зачісок серед наречених і випускниць. Для того щоб зробити ефектний hairstyle, необовʼязково мати урочистий привід — це укладання настільки просте у виконанні, що чудово підходить для повсякденного носіння. Для тебе ми зібрали 3 варіанти, як можна цікаво обіграти цю зачіску, не витрачаючи часу й зусиль.

Romantic braids

1. Розділи волосся на прямий проділ до половини, а ту частину волосся, що ближче до потилиці, зачеши назад.

2. На потилиці візьми верхній шар волосся, відокремивши його гребінцем, збери у хвіст і зафіксуй тонкою силіконовою гумкою.

3. Розсунь хвостик і «виверни» його, пропустивши хвіст згори донизу.

4. Заплети 2 коси з пасом волосся, які залишалися вільними коло обличчя. Не фіксуй їх гумками — тимчасово надінь затискач на готову косу, поки плетеш другу.

5. Заведи коси назад до потилиці, зафіксуй їхні кінчики силіконовою гумкою, створюючи «корону». Заховай вільний кінчик у розсунутий хвіст, а поверх завʼяжи бант зі стрічки.

Extra volume with claw clip

1. Ретельно висуши волосся та накрути локони.

2. На потилиці підхопи верхній шар волосся і, притримуючи цей хвіст біля коренів, обертай його навколо власної основи, поки не утвориться невеликий пучок.

3. Знизу зафіксуй пучок затискачем-«крабиком» і розправ та розклади волосся поверх нього. Цей аксесуар є зараз одним з головних трендів, а таке укладання буде ідеальним вибором для власниць довгого і густого волосся, адже за допомогою заколки можна надати локонам розкішний візуальний обʼєм.

Spiced up half pony

1. Розділи волосся на 2 шари і зафіксуй верхній затискачем.

2. Візьми по пасму волосся над вухами і заплети 2 тонких косички. Зафіксуй їх гумками.

3. Зніми затискач і на маківці зроби високий хвостик з верхнього шару волосся. Біля коренів розправ його пальцями, аби хвостик був більш «широким».

4. Поклади косички на голову навхрест і заведи їх назад, під високий хвіст, та зафіксуй ззаду між собою гумкою.

Ти вже визначилася, яку зачіску зробиш наступного разу? 

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ