Girly and sexy: як зробити укладку, як у Аріани Ґранде

Проста й ефектна укладка


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram-акаунти

опубліковано: 4 квітня 2024

Новий альбом Аріани Ґранде «Eternal Sunshine» — у плейлістах слухачок з усього світу, а стиль попзірки давно став таким само впізнаваним, як і її голос. На нещодавньому випуску шоу Saturday Night Live Аріана Ґранде зʼявилася з розкішною укладкою, за якою вже можна знайти безліч туторіалів у інтернеті. Пропонуємо тобі покроковий ґайд, як зробити просту, але витончену укладку, що матиме однаково доречний і яскравий вигляд і в повсякденності, і на вечірньому івенті.

  1. Ретельно вимий волосся, підсуши рушником і нанеси мус для укладки. Зверни увагу на фітоесенціальний мінералізувальний мус від бренду Orising, що робить волосся мʼяким і слухняним, не обтяжуючи його. А як про те, як вирішити проблему з небажаним розпушуванням волосся, читай у нашому матеріалі
  2.  Висуши волосся феном та одночасно укладай його щіткою-брашингом, щоб сформувати крупні природні локони.
  3. Розділи волосся на бічний проділ. Випусти 2 тонких пасма коло обличчя. На потилиці  розділи волосся на 2 шари — і верхній шар забери у високий хвіст. У процесі нанеси лак і ретельно зачісуй волосся коло скронь гребінцем, щоб воно лягло максимально акуратно. Зафіксуй хвіст гумкою.
  4. На верхній частині потилиці розділи волосся і виверни хвіст, пропустивши його знизу догори. Підхопи його заколкою-крабиком для додаткового обʼєму. 
  5. Якщо хочеш зробити локони ще більш виразними, додатково зроби завивку щипцями для волосся. Твоя укладка в стилі Аріани Ґранде готова!

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ