Ідеальні пляжні локони: як зробити укладку beach waves

Найбільш літня укладка, яку легко зробити вдома


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Офіційні сайти брендів, Instagram-акаунти

опубліковано: 19 червня 2024

Реклама

Beach waves — укладка, яка має вайб сонячного літа. Волосся, що ніби природним чином висохло після купання в морі, хвилясте й трохи неслухняне, додасть у будь-який образ більше легкості та невимушеності. Читай далі, як буквально за декілька кроків зробити цю завжди актуальну та красиву зачіску. А інформацію про догляд за волоссям у спекотний сезон ти знайдеш за цим посиланням.

1. На чисте вологе волосся розпили сольовий спрей: наприклад, Murray River Salt Spray від Davroe, який містить антиоксидантні екстракти листя оливи й виноградних кісточок. Засіб робить волосся обʼємним, текстурним і еластичним та при цьому не склеює і не обважнює локони.

@hairbylisamarieee

2. Якщо ти хочеш залишити укладку максимально натуральною, після цього ти можеш постискати волосся руками, підхоплюючи окремі пасма знизу і ніби «жмакаючи» їх, а тоді дати їм висохнути — з феном чи без. Так твої локони будуть дуже повітряними, справді наче розтріпаними морським бризом, ефектними та хвилястими.

3. Якщо ти бажаєш отримати більш виразний і контрольований результат, після спрею просуши волосся феном — тут ти можеш прочитати, як правильно сушитися на браш.

@beckym_hair

4. Тепер почергово захоплюй вузькі пасма волосся гарячими щипцями. Починай завивку не від коренів, а трохи нижче. Стиснувши волосся щипцями, починай качати інструментом — поверни щипці праворуч, зсунь їх нижче, поверни ліворуч, утворюючи ніби зигзаг. Не доходь до самих кінчиків пару сантиметрів — особливість цієї укладки полягає в тому, що волосся є завитим по довжині, але має природний вигляд у прикореневій зоні й на кінцях.

5. Розпили на готову укладку легкий лак: зверни увагу на  лак для укладання рухомої фіксації SESSION.SPRAY FLEX від KEVIN.MURPHY — косметичний продукт ідеально підходить для таких «живих» укладок. Він фіксує й допомагає зачісці довго мати ідеальний вигляд, забезпечує антистатичний ефект і захищає волосся від надмірної вологості повітря, але при цьому не склеює його, не осипається і залишає локони пишними й мʼякими. 

Нині бренд KEVIN.MURPHY святкує своє 20-річчя — коли у 2004 році бренд було засновано в Австралії, його лінійка складалася із 7 засобів, формули яких розроблялися на основі компонентів природного походження. Сьогодні KEVIN.MURPHY — це понад 150 високоефективних косметичних продуктів, представлених у більш ніж 60 країнах світу. Засоби бренду поєднують інноваційність і орієнтацію на різноманітні потреби волосся.

Свого часу саме Кевін Мерфі як провідний стиліст і експерт задав тренд на зачіску beach hair, без якої тепер неможливо уявити світ моди та краси.

Зробиш таку укладку наступного разу?

@_mane_st

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ