Трендовий чубчик літа 2024 року

Надихаємося зачісками зірок


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: spotlight, Instagram-акаунти

опубліковано: 5 липня 2024

Реклама

Якщо ти давно хочеш приміряти чубчик, сприймай цей матеріал як знак нарешті наважитися! Зверни увагу на актуальний зараз чубчик whisper bangs — легкий, повітряний і комфортний у стилізації.

@camila_cabello

Таку форму чубчика в різні періоди носили Селена Гомес, Каміла Кабельйо, Чон Хо Йон, Дженна Ортега та інші celebrities. Обʼємний чубчик пасує до різних форм обличчя й особливо гарно підходить для того, щоб візуально гармонізувати верхню третину лиця та помʼякшити риси.

Juana Martín, haute couture fashion show FW24@selenagomez

Whisper bangs має пасма, дещо подовжені на бічних частинах, а якщо ти бажаєш, по центру чубчик можна зробити коротшим, щоб він ніби утворював арку й обрамляв лице. Довжина чубчика може доходити до очей або скронь. Він «просвічується», залишаючи чоло трохи відкритим, завдяки чому створюється легкий, природний, трохи недбалий і classy look.

@jennaortega

Чубчик швидко сохне і з феном, і без нього, легко укладається та залишає широкий простір для стилізації. Його нескладно заколоти та пригладити лаком, додати ще більше обʼєму та динаміки під час сушіння на браш, загладити назад при створенні укладки slicked back hair чи зробити wet look, надавши пасмам вологий блиск і текстуру.@camila_cabello

Whisper bangs особливо зручно носити влітку, адже він не відчувається на обличчі щільним і «важким», а трендові літні укладки із цим чубчиком матимуть напрочуд актуальний вигляд.

Готова оновити свій образ?

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ