Ефективна кардіовправа, яку варто додати до своїх тренувань

«Альпініст» — комфортне кардіо для зміцнення м’язів преса


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @careyons

опубліковано: 13 червня 2024

Реклама

Ти вже знайома з вправою «Альпініст», або «Клаймбер» (climber), яка ідеально підходить для швидкого спалення калорій і зміцнення мʼязів? Включи її до своєї програми тренувань, і окрім приємного різноманіття у вправах ти отримаєш більш рельєфні мʼязи преса. 

«Альпініст» — функціональна динамічна вправа, що однаково корисна й комфортна і для початківців, і для досвідчених спортсменок і спортсменів. 

Техніка виконання:

  • вихідне положення — планка з упором на прямі руки та носочки стоп. Рівномірно розподіли вагу тіла, не підіймай таз занадто високо, виструнчися й дивися перед собою, не задираючи й не опускаючи голову. Прес тримай напруженим;
  • плавно підтягни праву ногу, зігнуту в коліні, до грудей — так високо, як можеш;
  • поверни ногу у вихідне положення і повтори те саме з лівою;
  • чергуй ноги у швидкому темпі, ніби ти горизонтально біжиш на місці;
  • ритмічно вдихай і видихай при зміні ніг.

Під час виконання вправи задіяні мʼязи преса, грудної клітки, рук, плечей, стегон і сідниць: вони напружуються для стабілізації положення тіла й виконання рухів. 

«Альпініст» зміцнює серцевий мʼяз, активізує метаболізм і дозволяє швидко, без ударного навантаження та травмонебезпечності спалювати калорії.

Вправа «Альпініст» ідеально підходить для того, щоб виконувати її в рамках високоінтенсивного інтервального тренування, яке може бути окремим видом активності чи розминкою перед силовим тренуванням. Без зайвих витрат часу такі комплекси вправ підвищують кардіозагартованість і витривалість, зміцнюють мʼязи всього тіла й ефективно спалюють калорії. Більше ідей, як скомпонувати вправи, ти можеш знайти за запитами HIIT (high intensity interval training), quick cardio та подібними — з правильною технікою виконання від професійних тренерів. Або звернися до персонального тренера, аби він склав для тебе режим занять.

І головне — роби workout у такий час доби, коли тобі максимально комфортно, не забувай пити воду і до тренування, і в процесі, і після та займайся в першу чергу для власного здоровʼя і втіхи. 

 

Приємних тренувань! 

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ