Улюблені вправи Дженніфер Еністон, які допомагають їй залишатися у приголомшливій формі

Читаємо та занотовуємо!


ФОТО: Gettyimages

опубліковано: 18 червня 2024

Реклама

Той, хто хоч раз бачив фігуру Дженніфер Еністон, точно не відмовиться дізнатися всі тонкощі її тренувань. На щастя, особистий тренер акторки Лейон Азубуйке одного разу розповів про те, як вони проходять. Читаємо та занотовуємо!

Так, кожне своє тренування Дженніфер починає з 15-хвилинної розминки та серії базових асан з використанням масажного ролика. Йога допомагає розігріти тіло і підготувати м’язи до навантажень. Опісля акторка переходить до своїх улюблених кардіовправ: стрибків з розведенням рук і ніг, стрибків на скакалці та стрибків з ударами п’ят по сідницях.

Потім вони з тренером займаються боксом (зірка обожнює бокс і вважає, що саме завдяки йому її спина та руки мають такий гарний вигляд). Пізніше зірка працює з гантелями — піднімає їх по черзі руками з положення у планці.

До речі, про планку. Саме за допомогою цієї базової вправи Еністон зміцнює низ спини, таз і прес. Красуня стоїть як у звичайній, так і в бічній планці. Завершує тренування комплекс ABS (Abdominal Back Spine) — вправи, що прокачують м’язи черевного преса, стегна і сідниці, а також зміцнюють поперек.

Ми спробуємо зробити все це вже сьогодні, а ти?

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ