Boyfriend blush: техніка нанесення рум’ян, яка стала трендом у TikTok

Fresh look


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: TikTok, Instagram: @gigihadid

опубліковано: 22 травня 2024

Техніка нанесення рум’ян під назвою boyfriend blush стала останнім TikTok-трендом. Несподівано, проте одне з головних inspiration для цього мейку — фото молодих принців Вільяма та Гаррі, на яких видно їхній природний яскравий рум’янець на всі щоки. 

Суть макіяжу boyfriend blush полягає в тому, що рум’яна наносяться нижче, ніж це прийнято, — не на яблучка щік і не вздовж вилиць, як роблять для ліфтинг-ефекту (більше про іншу трендову техніку, sunset blush, читай тут), а в зону западин під вилицями, із широким розтушовуванням. Таке нанесення рум’ян може замінити водночас і контуринг, і бронзування. Воно підходить для візуальної корекції форми обличчя, допомагаючи зробити нижню третину лиця «коротшою», а лінії — м’якшими.

Цей прийом став вірусним у TikTok, а головною його амбасадоркою є блогерка Mallory Osses, яка випустила багато туторіалів з boyfriend blush для різних форм обличчя. Також ця макіяжна техніка представлена навіть на світських івентах — варто звернути увагу на луки Тайли і Джиджі Хадід на Met Gala 2024. 

@emily_jimison The perfect blush placement ✨ #blushhack #blushtutorial ♬ original sound - Emily Jimison

Для boyfriend blush якнайкраще підходять рум’яна натурального персикового або nude рожевого відтінку, оскільки цей мейк покликаний імітувати натуральний рум’янець, що з’являється після занять спортом, тривалих прогулянок на свіжому повітрі й на морозі або в спекотну погоду. Скористайся кремовими рум’янами або ж пудровими з невисоким або помірним ступенем пігментації, в разі потреби поступово нашаровуючи косметичний продукт для досягнення бажаної інтенсивності кольору. Трохи недбалий, no-makeup-makeup, свіжий і напрочуд sexy look, що якнайкраще підходить для створення безтурботного настрою у весняно-літній сезон. 

@roroocottrelle I might look crazy but I love it 🥰 #beauty #makeup #blushtrend #blush ♬ original sound - ₊˚✧˳♡⋆࿐
Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ