Проста техніка макіяжу, що стала TikTok-трендом

Sunset blush


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @felicityingram, TikTok-акаунти

опубліковано: 2 травня 2024

У TikTok стрімко набирає популярність нова техніка макіяжу обличчя під назвою sunset blush. М’який градієнт у відтінках призахідного сонця стане оригінальним акцентом у твоєму макіяжі, а для його створення тобі знадобиться лише декілька косметичних засобів і пара хвилин часу.

@irene.prosperi Sunset blush 🌅🥹 che bellooooo #sunsetblush #blushhack #blushtrend #blush ♬ Gunna Monopoly - The Vault

Щоб досягнути ефекту sunset blush, скористайся рідкими або компактними кремовими рум’янами. Нанеси їх не на яблучка щік, а вище, вздовж вилиць — це додатково підкреслює виразність рис обличчя. Постав декілька цяток рум’янами різних кольорів по діагоналі — знизу розмісти абрикосові, після них перейди до рожевих (віддай перевагу холодному відтінку, а не ніжному нюду) і насамкінець ближче до вушок — до більш насиченого сливового. Ретельно розтушуй рум’яна між собою щільно набитим пухнастим пензлем або спонжем. Трохи вище рум’ян, на ту частину вилиць, яка є найбільш опуклою, нанеси золотавий хайлайтер — кремовий (добірку найкращих ти знайдеш тут) або сухий. Sunset blush look готовий! Регулюй інтенсивність рум’ян залежно від того, які кольори пасують тобі найбільше. Скористайся менш або більш пігментованими косметичними продуктами й поекспериментуй з кількістю нанесених засобів — цю техніку можна адаптувати як для делікатного легкого макіяжу з колірними нюансами, так і для оригінального яскравого мейку чи розкішного вечірнього образу.

@makeup_emalii Sunset blush ib: @Alissajanay 🫶 . #makeup #makeuptutorial #blush #blushtrend ♬ the beach - lustvitys

Лайфхак 1: якщо ти не маєш рум’ян відповідних відтінків, скористайся помадами — цей прийом підходить не лише для створення подібного макіяжу, а й узагалі для того, щоб досягнути ідеального match між відтінками щічок і губ. Спробуй змішати теплу коралову помаду і постав під вилицями крихітні цяточки червоною, додай до мейку винну помаду — нехай ніщо не обмежує твою уяву.

Лайфхак 2: якщо макіяж виходить занадто інтенсивним, ти можеш притлумити яскравість кольорів, нанісши пухнастим пензлем прозору розсипчасту пудру поверх рум’ян. 

Вишукана палітра відтінків заходу сонця — чудове джерело натхнення для б’юті-експериментів. Класних тобі макіяжів!

@leonorabtqi ich lieeeebe die neuen @e.l.f. Cosmetics blushes leute !!! 🌺🍑🍒🍊 #fy ♬ lost in the fire - ‍r7ptor
Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ