Трендова техніка макіяжу від візажистки Гейлі Бібер і Кендалл Дженнер

Як зробити ідеальний мейк, що має натуральний вигляд


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram: @maryphillips

опубліковано: 29 травня 2024

Реклама

Underpainting — техніка нанесення мейкапу, що завірусилася в TikTok, а трендсетеркою стала celebrity-візажистка Мері Філіпс, яка працює, зокрема, з Гейлі Бібер та Кендалл Дженнер. Легендарний американський візажист Кевін Окоін розробив цей спосіб нанесення макіяжу ще наприкінці ХХ століття, і сьогодні він залишається суперактуальним. 

Сутність техніки полягає в нанесенні кремових засобів для контурингу не поверх тональної основи, а під неї. Underpainting передбачає більш щільне й інтенсивне нанесення консилера, кремового бронзера або скульптора та рум’ян. Їх не потрібно розтушовувати повністю — достатньо лише згладити різкі межі відтінку пензлем або косметичним спонжем, але засоби мають залишатися яскраво видимими на обличчі. Поверх кремового бронзера/скульптора і рум’ян нанеси тональну основу з легким або середнім ступенем покриття — з-під щільного full coverage тону засоби може бути не видно. Не розмащуй тональну основу по обличчю, а нанось її аплікативним рухом (tap-tap-tap) густим пухнастим пензлем або спонжем, щоб зберегти форму скульптурування та досягнути рівномірного фінішу. Про те, як правильно наносити тон і які інструменти для цього обрати, читай детальніше тут

Underpainting робиться для того, щоб мейкап мав природний вигляд — попри те що на шкіру наносяться і кремові засоби для контурингу, і тональна основа, це не створює ефекту маски. Бронзер або скульптор і рум’яна, що просвічуються крізь легку тональну основу (для тебе ми створили добірку класних тонів з невагомою консистенцією), підкреслюють риси обличчя і надають шкірі делікатний рум’янець. Проте, зливаючись із тоном, ці засоби не мають чужорідного або занадто яскравого вигляду. Макіяж, виконаний за технікою underpainting, поєднує всі переваги інтенсивного вечірнього мейкапу і легкого денного — візуально коригує овал обличчя, ідеально підходить для особливих випадків і фото- та відеозйомки і при цьому не впадає в очі та лише увиразнює природну красу.

Уже готова спробувати цей спосіб нанесення мейку?

Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ