Unapproachable makeup: ефектний тренд Instagram і TikTok

Драматичний мейк, який підкреслює твою красу


АВТОР: Анастасія Леонова

ФОТО: Instagram-акаунти

опубліковано: 4 липня 2024

Реклама

Серед усього різноманіття сучасних трендів unapproachable makeup є одним з найбільш цікавих та eye-catching. Макіяж, назву якого можна дослівно перекласти як «мейк неприступної дівчини», — виразний, активний, навіть драматичний з dark aesthetic. 

Це мейк дівчини, яка почувається empowered, впевненою в собі та обирає, який вигляд мати, незалежно від суджень інших. Unapproachable makeup хоча й конвенційно привабливий, проте створений не для того, щоб задовольняти чиїсь іще естетичні вподобання, крім власних. Він підкреслює жіночу красу й незалежність та є своєрідною декларацією того, що дівчина не соромиться проявляти свою сексуальність, а її вигляд — саме її вибір, а не намагання сподобатися. Edgy та dramatic look наче своєрідний сигнал «не підходь ближче», кордон, що має відділяти від небажаної уваги та залицянь.

@wolfiecindy

Unapproachable makeup — це переважання графічних ліній, увиразнення скульптури обличчя та використання переважно нейтральних та темних відтінків у макіяжі:

  • не ніжний румʼянець на всі щічки чи мʼяке sunkissed бронзування, а активний контуринг, що робить риси обличчя візуально більш точеними та різкими;
  • тон шкіри — рівний, із сатиновим або мʼяким матовим фінішем, без вологого сяйва;
  • чітко окреслені стрімкі брови, які можна навіть висвітлити;
  • ідеальні гострі стрілки cat eye або smoked розтушовані стрілки;
  • губи омбре з темнішим контуром у стилі 90-х або нюдовий мейк губ, проте з окресленою формою та соковитим блиском;
  • активно профарбовані, підкручені й акуратно розділені вії;
  • твій вибір для цього мейку: натуральна колірна гама, акцент на чітких лініях, відсутність дуже яскравих кольорів і блискіток. Timeless classic, що підкреслить твою природну красу.
Схожі статті
Реклама
Краса та здоров’я
ПОПУЛЯРНІ