Топ-7 наймодніших кольорів 2020-го року

Мода / Тренд
Фото: Getty Images
Cosmo

Кожного сезону модні критики, дизайнери й стилісти сходяться в думках щодо трендових кольорів. Цієї осені ми інтерпретували в свої гардероби бежевий, молочний, хакі і сафарі. А от наступного сезону поповнимо арсенал більш яскравими відтінками. Про модні кольори, які наступного року будуть всюди, читай просто зараз. 

Палаючий червоний

Червоний не полишає основних позицій в списках трендових кольорів. Різні його відтінки з’являються то у вигляді моно-луків, то в якості одиночних акцентів. Не виняток і наступний сезон. У 2020 році палаючий червоний буде актуальним, як ніколи.

Білий

Білосніжно білий поступається більш приглушеним відтінкам своєї гами. В тренді будуть взуття і аксесуари білого кольору. Наша порада: шкіряна фактура. Це виглядатиме свіжо і розбавить навіть звичний образ.

Болотний зелений

Спочатку хакі, тепер його темна сторона. Відтінок глибокий і “важкий” тому не перестарайся з мейкапом і аксесуарами. У 2020 спробуй тренчі й пальта суто цього кольору.

Ледве блакитний

Холодний, проте трендовий колір. Його у наступному році модно буде комбінувати з теплими пастельними відтінками. Кремовий, ніжно рожевий, світло коричневий. Утримайся від принтів. Чистий небесний колір — твоя основна мета.

Кораловий рожевий

Кораловий, як такий, має безліч відтінків. Він існує як у червоній гамі, так і у блідо рожевих інтерпретаціях. Наступного року твоїм орієнтиром стане саме рожевий холодний підтон. В кораловому кольорі круто виглядатимуть сукні і піджаки в стилі 70х (дещо об’ємні рукава, високі плечі і міні довжина).

Колір морської хвилі

Час від часу в списку трендів з’являються “свіжі” кольори. М’ятний, ментоловий, лимонний тепер на черзі морська хвиля. В такому кольорі варто обирати максі довжину і легкі шовкові або атласні фактури.

Сонячно жовтий

Цей колір не так давно був на вершині популярності. Проте якщо минулого разу вся слава дісталась гірчичному відтінку, то наступного сезону актуальним буде дещо світліший варіант. Обирай шерстяні фактури або щільний трикотаж. Тоді матимеш можливість випробувати трендовий колір вже цієї зими.

 

Рейтинг / 0
5 5 2