Фестиваль ATLAS UNITED 2024 перенесли через масовані атаки українських міст

Квитки, придбані на попередні дати, залишаються дійсними


опубліковано: 11 липня 2024

Реклама

У зв'язку з нещодавніми масованими терористичними обстрілами українських міст організатори ATLAS UNITED 2024 змінили дати проведення заходу, який мав відбутися 12-14 липня. Фестиваль, на сценах якого з'являться понад 70 топових артистів, відбудеться на території ТРЦ Blockbuster Mall 19-21 липня. Квитки, придбані на попередні дати, залишаються дійсними. Мета найбільшої музичної події залишилась незмінною — грандіозний благодійний збір для військових.

Внаслідок ракетної атаки на Київ 8 липня було зруйноване одне з відділень дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Організатори фестивалю разом із благодійним фондом Good Donations продовжують збір на потреби медичного закладу.

Окрім цього, від обстрілу постраждала клініка медичного партнера ATLAS UNITED 2024 — ADONIS. На жаль, є загиблі. Підтримати їхніх родичів можна за посиланням.

Музичний фестиваль ATLAS цього року зусиллями тисяч глядачів, артистів та представників бізнесу планує зібрати 100 мільйонів гривень. Половину коштів буде спрямовано на закупівлю роботів через платформу UNITED24, решту — на забезпечення дронами ЗСУ: Харківщина, донецький, запорізький напрямок і всі найгарячіші точки України, а також тисячі дронів для перевезення провізії та боєприпасів, медичної евакуації.

Схожі статті
Реклама
ПОПУЛЯРНІ