Не лише «Дюна»: 5 фільмів із Зендеєю, які варто подивитися

Знайомимося з акторкою ближче


АВТОР: Юлія Николайчук

ФОТО: Кадр з фільму «Малкольм і Марі»

опубліковано: 12 квітня 2024

Фільм «Дюна: Частина друга» режисера Дені Вільнева увійшла до списку франшиз-мільярдерів, а про одну з найпопулярніших молодих акторок Зендею знову заговорили абсолютно усі. Однак, у своєму доробку зірка має не менш яскраві проєкти: від емоційної драми «Малкольм і Марі» до серії фільмів «Людина-павук». Які ще фільми з Зендеєю варто подивитися, аби познайомитися з акторкою ближче, розповідаємо далі.

«Малкольм і Марі»

У центрі сюжету романтичної драми режисера Сема Левінсона — бурхливі стосунки між режисером на ім'я Малкольм (Джон Девід Вашингтон), та його дівчиною Марі (Зендея). Закохані повертаються додому з прем'єри останнього фільму Малкольма. Те, що починається як, здавалося б, щасливий, романтичний вечір, швидко переростає в серію емоційних розмов і конфронтацій. Протягом усього фільму Малкольм і Марі ведуть суперечки та дискусії про свої стосунки, особисту невпевненість, складнощі кохання, мистецтва та амбіцій, а також мусять зіткнутися з незручною правдою про себе та свої стосунки.

«Найвеличніший шоумен»

Сюжет біографічного музично-драматичного фільму розповідає про американського шоумена Фінеаса Тейлора Барнума (Г'ю Джекман), котрий винайшов сучасний цирк. На шляху від бідності до заслуженого звання легенди шоубізнесу він стикається з численними викликами та моральними дилемами. У фільмі «Найвеличніший шоумен» Зендея постає перед глядачами в ролі повітряної акробатки Енні Вілер, яка виступає у дуеті зі своїм братом. Коли Барнум відкриває набір у свою трупу, щоб зробити найдивовижніше шоу, яке здивує людей, Вілери стають частиною його різноманітної, проте дружної команди.

«Суперники»

Романтична спортивна комедія від Луки Гуаданьїно з Зендеєю, Джошем О'Коннором і Майком Фейстом в головних ролях. У центрі сюжету — колись відомий та успішний тенісист, який перебуває у депресії. Аби хоч якось допомогти хлопцеві, його дружина та тренер записують його учасником на турнір «Челенджер». І все б нічого, якби там не з`ясувалося, що суперником чоловіка стане колишній коханець його дружини.

«Людина-павук»

У 2017 році Зендея закріпила за собою статус однієї з найперспективніших молодих акторок завдяки ролі дівчини Пітера Паркера ЕмДжей у фільмі «Людина-павук: Повернення додому», отримавши захоплені відгуки критиків. Пізніше зірка також з'явилася у фільмах «Людина-павук: Далеко від дому» (2019), «Людина-павук: Додому шляху нема» (2021). Зендаю високо оцінили за те, що вона внесла в образ своєї героїні глибину та автентичність, а також додала динаміки стосункам між нею та Пітером Паркером.

«Закляті друзі»

Художній фільм 2012 року на основі однойменної книги Алекси Янг. Кінострічка Disney демонструє злети та падіння дружби через три взаємопов'язані історії. Одна з них — про Геллі Брендон (Зендея) та Авалон Грін  (Белла Торн), які разом ведуть популярний блог. Їхня дружба переживає не найкращий період у той час, як вони змагаються через посаду головного редактора їхнього спільного сайту. Чи вдасться їм та героям інших історій подолати виклики та зберегти найцінніше у житті — дружбу?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ