Скоро у кіно: 6 головних кінопрем’єр червня

Ти, суперсирний попкорн і прем’єра нового фільму — звучить як perfect match


АВТОР: Анастасія Якубишин

ФОТО: imdb.com

опубліковано: 31 травня 2024

Ти, суперсирний попкорн і прем’єра нового фільму — звучить як perfect match. Трилери й історичні драми, зустрічі зі старими знайомими та несподівані знайомства з новими героями — червень обіцяє бути багатим на кіноновинки. Обрати, на що піти у кіно, завжди важко, але ось 6 фільмів, які варто включити до твого списку must watch.

«Різновиди доброти»

Режисер: Йоргос Лантімос

Прем’єра: 21 червня

Це абсурдистська чорна комедія, зрежисована Йоргосом Лантімосом. Фільм розділений на три сегменти. Перший сегмент «Смерть Р.М.Ф.» розповідає про чоловіка, який хоче взяти контроль над своєю долею після того, як віддалився від свого могутнього боса. Наступний сегмент «Р.М.Ф. летить» описує історію чоловіка, який підозрює, що його дружина, яка щойно повернулася після зникнення, насправді є самозванкою. Останній сегмент «Р.М.Ф. їсть сендвіч» розповідає про завдання культиста знайти певну людину, яка має здатність воскрешати мертвих.

У фільмі знімалися Емма Стоун, Джессі Племонс, Віллем Дефо, Гантер Шафер, Маргарет Квеллі та Джо Елвін. Більшість із них з’являються в усіх сегментах у різних ролях.

«Думками навиворіт 2»

Режисер: Келсі Манн

Прем’єра: 14 червня

Мультфільм розповідає про дівчинку Райлі, яка вже стала підлітком. Штаб управління емоціями переживає грандіозну реконструкцію, а до старої команди додаються абсолютно нові емоції! Тепер Райлі доведеться мати справу з Тривогою, яка постійно накручує, Заздрістю, що шепоче неприємності, Нудьгою, яка висмоктує всю енергію, Соромом, що змушує ховатися під ліжко, та Ностальгією, яка затуманює голову. Райлі чекає нелегкий шлях дорослішання, адже їй потрібно навчитися керувати емоційним вихором і зрозуміти, як давати раду новим, часом складним почуттям.

«Бабуся з міста»

Режисери: Марко Ла Віа, Ханна Ладоул

Прем’єра: 20 червня

Чарлі повертається з інтернату, щоб доглядати за хворою мамою Лаурою, власницею ферми. Дівчині важко одночасно піклуватися про матір, самостійно вести господарство та навчатися. Їхнє й без того напружене життя на фермі повністю змінюється, коли несподівано з’являється бабуся Соланж.

Соланж — ексцентрична французька феміністка, яка багато років тому покинула Америку. Вона ніколи не мала близьких стосунків з донькою. Раптова хвороба Лаури спонукає її до відновлення зв’язків. Але чи зможуть ці три такі різні жінки навчитися жити разом?

«Байкери»

Режисер: Джефф Ніколс

Прем’єра: 20 червня 

Бенні — член банди байкерів Vandals, що діє у Чикаго середини 1960-х років. Він закохується в Кеті, вольову жінку, яка також відповідає йому взаємністю. Однак життя Бенні ускладнюється, коли Vandals ступають на злочинну стежку. Він опиняється перед складним вибором: зберегти вірність клубу та «братам» чи обрати кохання та нове життя з Кеті.

Фільм досліджує теми сімейних зв’язків, цінності свободи та жорсткості морального вибору в умовах, де лояльність та особисті переконання вступають у конфлікт.

«Бунтарі на вихідних»

Режисер: Марк Ротемунд

Прем’єра: 13 червня

10-річний Джейсон, який має аутизм, потребує чіткого розпорядку. Його батьки, Мірко та Фатіма, багато працюють, щоб підтримувати родину, але потреби Джейсона стають для них викликом. Коли родині пропонують перевести Джейсона до спеціальної школи, Мірко ставить синові умову: разом знайти улюблений футбольний клуб.

Батько і син подорожують стадіонами Німеччини, і Мірко нарешті починає розуміти свого особливого сина. Їхні футбольні вихідні стають втечею від повсякденного життя та великою пригодою. Обидва знаходять те, чого потребували, і вчаться, що любити — це дія.

«Гамбіт королеви»

Режисер: Карім Айноуз

Прем’єра: 13 червня

Кетрін Парр, остання дружина Генріха VIII, опиняється в центрі інтриг та кровопролитних подій епохи Тюдорів. Після того як її подругу дитинства вбивають через релігійні переконання, вона стає мішенню самого короля, який переслідує кожного, хто перешкоджає його прагненню до абсолютної влади. Кетрін змушена грати у небезпечну гру, де ставка — її власне життя. Чи зможе вона вижити та захистити свої сподівання на краще майбутнє?

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Культура
ПОПУЛЯРНІ