Ексклюзивно для Cosmo і #LoveFP: Жіночність очима Дмитра Ступки

Звезды / Интервью
Cosmo

8 березня - свято жіночності в усіх її проявах та формах. Разом с брендом #LoveFP ми вирішили розпитати відомих чоловіків про те, яку роль жінка та її якості відіграють у їхньому житті. Вийшло дуже цікаво!

Сьогодні надихаємось секретами щасливого сімейного життя українського актора театру та кіно Дмитра Ступки і його дружини, ведучої Поліни Логунової.

Що таке жіночність і як вона проявляється у вашій половинці?

Згідно зі стереотипами справжня жінка повинна бути емоційною, слабкою, ніжною і залежною, що і значить жіночною. Однак цей стереотип швидше зручний, ніж вірний. Таку жінку легко контролювати. Жіночність – це поєднання вірності, материнства, уяви, дбайливості і природної сексуальності. Моя дружина досить багатогранна жінка. У ній всі ці якості проявляються сповна. Вона вірна і турботлива, добра мати, володіє відмінною уявою і креативністю, активно розвиває свої таланти і... шалено спокуслива!

У чому полягає справжня природна краса і сила жінки?

Справжня природна краса – це збалансованість. Коли зовнішня краса поєднується з внутрішньою. Є прекрасні фігури, прекрасні особи, але немає блиску очей, немає енергії в жінці. Є цікава особистість у світовій історії – художниця Фріда Кало – вона мала багато вад у тілі через травми, вона не володіла особливою красою. Але вона володіла величезним життєлюбством і харизмою, вона була і залишається для багатьох людей прекрасною. Сила жінки? Якщо вірити стереотипам, сила жінки в її слабкості. Я не згоден з цим. Сила жінки в силі її духу, в психологічній стабільності і цілісності.

Як жінка впливає на успіх чоловіка? Чи вірите ви в те, що за кожним великим чоловіком стояла його обраниця?

Безумовно. Я це знаю на прикладі моєї бабусі. Вона була справжнім тилом для дідуся. Чоловікові важливо знати, що ним пишаються, захоплюються, що від нього очікують перемог і звершень. Мудра жінка здатна пробачити, зрозуміти і підтримати в скрутну хвилину.

 На Поліні Логуновій одяг бренду #LoveFP.

Як вас надихає і підтримує кохана?

В першу чергу своїм прикладом. Вона дуже натхненна своїми ідеями і це заражає, я не можу лінуватися на її тлі. Та й потреби молодої сім'ї насправді величезні. Потрібно багато чого встигнути і пожити, будучи молодими. Нам доводиться разом дружно впрягатися в цей віз і працювати над досягненням все більших вершин. Поліна вже зрозуміла, що критикувати мене – це малоефективно. Дружина – це як твоє відображення в дзеркалі: якщо вона світиться енергією, позитивом і життєвою силою, ти теж будеш відчувати себе таким. Але вона теж повинна черпати цю енергію від чоловіка. Важливо робити свою жінку щасливою – тоді все буде гармонійно і збалансовано.

У чому, на ваш погляд, полягає секрет щасливого сімейного життя?

У емоційній рівновазі. Найскладніше в сімейному житті – це конфлікти інтересів. Важливо вміти згладжувати конфлікти, вміти прощати і розуміти один одного. Навіть якщо накипіла величезна кількість непримиренних протиріч, потрібно пам'ятати, що це не важливо. Протиріччя – це всього лише різні погляди, стереотипи, помилкові висновки. Але вони є невід'ємною частиною шлюбу та сімейного життя. Необхідно знаходити компроміси, заліковувати рани і йти далі разом – і в горі, і в радості.

На що ви готові заради своєї коханої?

Я готовий з нею разом постаріти (усміхається). Я готовий жертвувати своїми інтересами, у міру розумного, звичайно. Безумству – так, дурості – ні. Я готовий удосконалюватися і досягати найбожевільнішої мети заради коханої і своєї сім'ї. Вони сенс мого життя.

 На Поліні Логуновій одяг бренду #LoveFP.

Які вчинки ви з дружиною робите одне для одного, щоб щодня проявляти свою любов?

Ми зізнаємося один одному в любові (усміхається). А ще намагаємося дбати один про одного, допомагати і підтримувати. Ми любимо організовувати один одному несподівані розваги та сюрпризи. Робити жінку щасливою дуже важливо і «вигідно», тому що у відповідь вона тебе надихає на великі досягнення.

Найбільш жіночний одяг в гардеробі жінки – це?

Шовковий халатик (усміхається).

mua and hair - салон "Руки-Ножницы", фото - Анастасия Смирнова.

Рейтинг / 0
5 5 10