Еще один способ стать креативной личностью

Твоя жизнь / Lifestyle
1 сентября 2016
Cosmo

Лучший способ произвести на свет гениальную идею, найден! И этот способ доступен всем - просто пакуй чемоданы и отправляйся в путешествие.

Да-да, именно путешествия повышают креативность. В ходе масштабного эксперимента, который проводился больше 5 лет, ученые выяснили, что после путешествий за границу уровень творчества повышается максимально. Кроме того, как отмечают психологи, даже просматривание фотографий далеких стран, на которых изображены необычные пейзажи и виды, помогают пробудить творческие способности.

Кстати, чем дальше тебя занесет в погоне за новыми впечатлениями, тем больше ты сможешь выдать ярких идей на работе. Мы же рекомендуем тебе отправиться, например, на Камчатку, Эквадор, Оман, посетить Венесуэлу, Индию.

Автор: Виктория Гвоздецкая
Фото: Getty Images
Спецпроекты
Реклама
Loading...

Важлива ініціатива: благодійний проєкт «Понад усе» для реабілітації жертв війни в Україні 

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі. Також можна приєднатися до фінансової підтримки. 

Українські захисники, які перебувають на Азовсталі, просять про допомогу Ілона Маска

«Кажуть, ти був телепортований з іншої планети, щоб навчити людей вірити у неможливе. Наші планети розташовані поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити», — пише український захисник Сергій Волина. 

Хочешь больше узнать про "LifeStyle"?

Росіяни розтрощили автомобілі з українськими номерами біля місця евакуації маріупольців у Нідерландах

«Допоки не будуть скасовані візи для росіян, в Європі не буде спокою нікому», — зазначив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Гороскоп

Як перевірити, чи прослуховує ворог ваш телефон: інструкція

Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: окупанти, які наразі мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, можуть прослуховувати телефони українців.

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

 

© Copyrignt Cosmopolitan Ukraine, 2019. Все права защищены.