10 речей від українських брендів для стильного та функціонального офісного гардероба

Костюми, спідниці та жакети, на які варто звернути увагу


АВТОР: Юлія Чуєнок

ФОТО: @hannaschonberg

опубліковано: 15 квітня 2024

Як виглядає сучасний офісний гардероб навесні 2024? Ми зітхаємо з полегшенням, адже цієї весни office core — не лише про класичні брючні костюми та вузькі спідниці-олівці (хоча ці позиції досі серед трендів). Навесні 2024 ми надихаємося подіумними луками та вірусними тенденціями з соцмереж, приміряючи сети з невагомими блузами та спідницями, що струмують, експериментуємо з прозорістю та формами. І, звичайно, додаємо кольорів навіть в робочі луки. Щораз радіючи, що в 2024 навіть стриманий офісний гардероб має більше простору для стильних прийомів та вираження себе.

@hannaschonberg

Один з гарячих трендів — естетика office siren, натхненна строгими, але спокусливими образами 90-х та нульових. Вузькі спідниці, напівпрозорі блузи, одним словом — класичні речі, але зі звабливими акцентами.

Основа офісного гардероба — костюм — навесні 2024 може мати багато варіацій та прочитань. Зокрема, це костюм зі спідницею: дуже коротким міні або ж, навпаки, з довгою спідницею-плісе. Окрім того, це може бути не стандартна формула «жакет + низ». Бренди пропонують свої альтернативи, як от комбінації штанів / спідниць та жилетів / топів / кардиганів.

@hannaschonberg

Цікавий варіант — обрати замість класичних штанів шорти-бермуди. Або погратися з трендом на асиметрію: на логслівах, спідницях та жакетах.

Що цікавого пропонують нам українські бренди в розрізі офісного гардероба? Ми зібрали для тебе кращі новинки:

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ