7 сумок, які ти точно захочеш забрати у свій wishlist

Трендові моделі від українських брендів


ФОТО: @tinvcb

АВТОР: Юлія Чуєнок

опубліковано: 4 квітня 2024

7 сумок, які ти точно захочеш забрати у свій wishlist

Правильна сумка легко може стати головним акцентом будь-якого образу. Або ж ідеальною супутницею, що не зміщатиме на себе всю увагу, проте вдало доповнить його. Цієї весни сміливо граємося з формами, відтінками та фактурами та не забуваємо про тренди. Актуальні моделі сумок на весну 2024 ми вже зібрали для тебе на сайті. А зараз коротко нагадаємо та покажемо кращі варіанти від українських брендів.

Наймодніша сумка сезону — прямокутний багет. Акцентна, незвична і дуже не базова. Взагалі, експерименти з формою самого виробу чи ручки — один із гарячих трендів весни, тому дозволяй собі оригінальні моделі, які однозначно поза базовим гардеробом. Для прихильниць більш класичних моделей теж є актуальні варіанти: той же багет у модних відтінках червоного та вишневого, об'ємні шопери та сумки-хобо.

Що цікавого підготували для нас українські бренди на новий сезон? Ділимося вибіркою 7 модних сумок весни 2024.

1

Багет від JUNA

Ідеальна форма та класний відтінок червоного. Ця сумка однозначно варта твоєї уваги та того, щоб вибудувати навколо неї весь образ.

 

2

Варіант на щодень від HVOYA

Класична чорна сумка з м'якої шкіри — must have базового гардероба. Про універсальність та тиху розкіш: лише поглянь на цю шкіру та лаконічний акцентний декор на ручці.

 

3

Трендовий прямокутник від BAGLLET

Актуальна чітка форма та відтінок, в який важко не закохатися. 

 

4

Леопард від NUKOT

Анімалістичні принти знову в тренді. Найпростіший і дуже делікатний спосіб їх приміряти — саме ця сумка.

 

Акцентний зелений від Kachorovska

Сумка-хобо — наш фаворит через свою універсальність та м'яку форму. А ця модель від Kachorovska — ще й за такий приємний весняний відтінок.

 

6

Шопер від KNITLAB

Карамельний відтінок та ідеальний розмір — це шопер, що вмістить все твоє життя: ноутбук, книгу, косметичку, обіцянки колишнього і далі за списком.

 

7

Класика від KATE KORE

Класний шопер з чіткою формою. Проте вкрала наше серденько ця яскраво-червона підкладка. Must have та база на всі випадки життя.

 

 

Схожі статті
Реклама
cosmopolitan banner
Мода
ПОПУЛЯРНІ